Zveme Vás na konferenci Národní cena kariérového poradenství

Online konference ke kariérovému poradenství a vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství 2021 proběhne 30. listopadu.

Do Národní ceny kariérového poradenství se letos zapojilo 37 inspirativních příspěvků z různých oblastí praxe. Na konferenci budou vyhlášeny oceněné příspěvky, seznámíte se i s dalšími příklady dobré praxe z ČR i z dalších evropských zemí. V odpolední části programu proběhne kulatý stůl k rozvoji kariérového vzdělávání s účastí zahraničních hostů. 

Na konferenci se můžete registrovat jednoduše přes tento formulář. 

Registrace vám umožní přístup do konferenční aplikace a ke všem zdrojům i po akci, pokud by vám unikla některá část programu. 

Průběžně aktualizovaný program konference najdete na webu Euroguidance.

Další aktuality

Britská inspirace: Jak začlenit nově příchozí žáky do vzdělávání

Představujeme vám 10dílný seriál, který připravili redaktoři webu Zapojmevšechny.cz na základě anglické Národní strategie podpory začleňování nově příchozích žáků do školní výuky.

Číst více

Pozvánka: Jak motivovat dospělé ke vzdělávání v Jihočeském kraji

Co udělat pro to, aby se dospělí více účastnili dalšího vzdělávání a celoživotního učení? Přijďte se inspirovat a diskutovat 13. října do Českých Budějovic.

Číst více

Jak na digitální kompetence na základní škole? Sledujte živou debatu u kulatého stolu

Co si představit pod pojmem digitální kompetence? Jak je implementovat do výuky? Jaký přínos mají digitální kompetence pro žáky? Sledujte debatu s učiteli, kteří se s vámi podělí o vlastní zkušenosti. 

Číst více

Proběhla první letní škola propojování formálního a neformálního vzdělávání

V Chaloupkách se letos v srpnu sešlo 22 učitelek a učitelů ze základních i středních škol, kteří pilotovali třídenní program se zájmem načerpat inspiraci pro svou práci.

Číst více

Španělsko: revoluce v odborném vzdělávání a přípravě

Španělsko se stalo průkopníkem nového modelu odborného vzdělávání a přípravy.

Číst více