Zveme Vás na konferenci Národní cena kariérového poradenství

Online konference ke kariérovému poradenství a vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství 2021 proběhne 30. listopadu.

Do Národní ceny kariérového poradenství se letos zapojilo 37 inspirativních příspěvků z různých oblastí praxe. Na konferenci budou vyhlášeny oceněné příspěvky, seznámíte se i s dalšími příklady dobré praxe z ČR i z dalších evropských zemí. V odpolední části programu proběhne kulatý stůl k rozvoji kariérového vzdělávání s účastí zahraničních hostů. 

Na konferenci se můžete registrovat jednoduše přes tento formulář. 

Registrace vám umožní přístup do konferenční aplikace a ke všem zdrojům i po akci, pokud by vám unikla některá část programu. 

Průběžně aktualizovaný program konference najdete na webu Euroguidance.

Další aktuality

Konference: Jak rozvíjet (nejen) základní dovednosti dospělých v rámci celoživotního učení

Projekt EAAL Vás zve 7. prosince na konferenci, kde budou prezentovány přístupy k rozvíjení základních dovedností dospělých.

Číst více

Vychází publikace věnovaná předčasným odchodům ze vzdělávání

Autoři publikace projektu P-KAP se zamýšlejí nad tím, proč dochází k předčasným odchodům mladých lidí ze vzdělávacího systému a jak podpořit prevenci v této oblasti.

Číst více

Další dvě setkání k velkým revizím RVP ZV pořádají Hradec Králové a Ostrava

Témata příštích workshopů k Hlavním směrům revize RVP ZV budou Klíčové kompetence a gramotnosti a Modelové školní vzdělávací programy. Obě akce proběhnou online.

Číst více

Zapojme všechny – Když žáci pomáhají obětem šikany

V devatenáctém podcastu hovoříme s absolventy střední pedagogické školy, kteří se v současnosti věnují šikaně, kyberšikaně, trollingu a mezilidským vztahům obecně.

Číst více

Jak podpořit základní dovednosti dospělých

Podívejte se na video projektu Evropská agenda pro vzdělávání dospělých (EAAL), kde se dozvíte, co jsou základní dovednosti dospělých a jak přistoupit k jejich rozvoji.

Číst více