Odborný pracovník pro oblast podpory pedagogických pracovníků škol v tématu společného vzdělávání

Odborný pracovník zajišťuje odbornou a metodickou podporu pedagogickým pracovníkům škol při vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami v prostředí heterogenní třídy.

Číst více

KRAJSKÝ ICT METODIK

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Krajského ICT metodika, především pro Prahu a Střední Čechy, ale hledáme i další zájemce po celé ČR!

Číst více

Garant pro oblast DIGI

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Garanta pro oblast digitálních kompetencí. Hledáme garanty pro tyto stupně vzdělávání – základní vzdělávání, gymnázia, střední odborné školy.

Číst více

Týmový manažer – Spolupráce a komunikace

Do našeho týmu IPs Kurikulum bychom rádi přivítali nového kolegu/kolegyni na pozici týmového manažera Spolupráce a komunikace. Týmový manažer aktivity bude zodpovědný za řízení a dodávku produktů jako je realizace odborných kulatých stolů, odborných panelů, propojení zainteresované skupiny, získání podpory odborné veřejnosti a zajištění pravidelného, kontinuálního kontaktu se zástupci školského terénu, projektů IPs, projektů NPO, MAS, NPI ČR, MŠMT, ČŠI a dalšími relevantními aktéry. 

Číst více

Týmový manažer – Otevřené vzdělávací zdroje

Do našeho týmu IPs Kurikulum bychom rádi přivítali nového kolegu/kolegyni na pozici týmového manažera Otevřených vzdělávacích zdrojů. Týmový manažera aktivity bude zodpovědný za řízení a dodávku produktů týkajících se systému hodnocení kvalitních otevřených vzdělávacích zdrojů, zhodnocení vhodných vzdělávacích zdrojů, jejich vložení do databáze otevřených vzdělávacích zdrojů, komunikace s relevantními IPo partnery, poskytování konzultací ke tvorbě vzdělávacích zdrojů a produkce online vzdělávání pro ostatní aktivity.

Číst více

PR manažer/ka, tiskový/tisková mluvčí 

Jsme Národní pedagogický institut České republiky. Pomáháme školám připravit děti na svět, který tady bude za dvacet nebo třicet let. Jsme inovativní organizace, která poskytuje svým zaměstnancům prostor pro iniciativu a profesní růst. Jsme tým nadšených lidí, kteří se snaží měnit status quo ve státní správě, umíme pracovat „remote“ i „onsite“. Naší vizí je to, aby se děti těšily do školy a učitelé měli tu nejlepší práci na světě.

Číst více

Didaktik/metodik pro základní vzdělávání

Do týmu Kurikula všeobecného vzdělávání hledáme nového/ou kolegu/yni se zaměřením na základní vzdělávání.

Číst více

Garant území

Kraj: Praha, Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský, Vysočina

Číst více

Specialista/ka interní komunikace a lidských zdrojů

Jsme Národní pedagogický institut – pomáháme školám připravit děti na svět, který tady bude za dvacet nebo třicet let. Jsme inovativní organizace, která poskytuje svým zaměstnancům prostor pro iniciativu a profesní růst. 

Naší vizí je, aby se děti těšily do školy a učitelé měli tu nejlepší práci na světě. 

Číst více

UX/UI Designér/ka do týmu Design & Digital

Do našeho týmu Design & Digital hledáme UX/UI designérku nebo designéra se zápalem pro vzdělávání a design služeb. Hledáme někoho, kdo zvládne navrhovat webové aplikace pro české učitele, učitelky, ředitele a ředitelky a nebojí se velkých projektů, které mají strategické dopady na český vzdělávací systém.

Číst více

Projektový manažer/ka oddělení komunikace

Jsme Národní pedagogický institut – pomáháme školám připravit děti na svět, který tady bude za dvacet nebo třicet let. Jsme inovativní organizace, která poskytuje svým zaměstnancům prostor pro iniciativu a profesní růst.

Číst více

Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.