Manažer pro e-learning

Máte zkušenosti s vedením projektu a e-learningem? Chcete pracovat ve skvělém kolektivu a pomáhat vzdělávacímu systému? Pak čtěte dále :)

Číst více

Kolega do oddělení Digitalizace ve vzdělávání

Do našeho týmu hledáme nového fajn zkušeného kolegu, který je zapálený pro digitální technologie a chce se podílet na jejich implementaci do škol. Uvítáme člověka, který již má odborné zkušenosti v této oblasti a dokáže je správně využít v praxi.

 

Číst více

Administrativní podpora projektu

Do našeho skvěle sehraného týmu hledáme administrativní posilu. Oceníme pečlivý přístup k práci. Nabídnout můžeme zaučení a podporu vašeho profesního růstu.

Číst více

Vedoucí oddělení/ ředitel oddělení Podpora vedení škol na NPI

Staňte se tahounem tvorby systému podpory ředitelů a přispějte tak ke zlepšení českého školství! Veďte a rozvíjejte tým podporující ředitele škol.

Číst více

Asistent/ka manažera kvalifikačního programu Lídr školy

Hledáme kolegu/kolegyni do organizačního týmu kvalifikačního studia pro ředitele škol a školských zařízení Lídr školy. Na této pozici si představujeme člověka samostatného, zároveň týmového, s koordinátorkou duší, který umí připravit poradu, podklady, zorganizovat externí spolupracovníky, vyslechnout nápady všechny, udělat zápis a posouvat tým v daném tématu dál.

Číst více

Metodik pro střední odborné školy

Do našeho týmu v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme metodika pro střední odborné školy se zaměřením na všeobecně vzdělávací předměty v oblasti: Český jazyk a literatura, Cizí jazyky, Matematika, Společenskovědní vzdělávání, Přírodovědné vzdělávání, Estetické vzdělávání, Vzdělávání pro zdraví.

Číst více

Metodik pro gymnázia

Do našeho týmu v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme metodika pro gymnázia se zaměřením na český jazyk a literaturu, matematiku, informatiku, společenskovědní předměty, přírodovědné předměty, předměty z oblasti Umění a kultura, předměty z oblasti Člověk a zdraví, předměty z oblasti Člověk a svět práce.

Číst více

Metodik pro 2. stupeň ZŠ

Do našeho týmu v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme metodika pro 2. stupeň ZŠ se zaměřením na: český jazyk a literaturu na 2. st. ZŠ, matematiku, informatiku, společenskovědní předměty, přírodovědné předměty, předměty z oblasti Umění a kultura, předměty z oblasti Člověk a zdraví, předměty z oblasti Člověk a svět práce.

Číst více

Metodik pro 1. stupeň ZŠ

Do našeho týmu hledáme metodika pro 1. stupeň ZŠ v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR).

Číst více

Specialista/ka veřejných zakázek

Na oddělení právních agend hledáme nového kolegu/yni, který/á nám pomůže v oblasti veřejných zakázek a smluvních vztahů.

Číst více

Asistent/ka ředitele

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Asistent/ka ředitele

Číst více

Administrativní podpora do projektu Ředitel naživo a NPI

Chyť se administrativy a organizace v jedinečném projektu (Kvalifikační studium - Lídr školy), na kterém spolupracuje Ředitel naživo a Národní pedagogický institut (NPI). Na této pozici si představujeme člověka s pečlivou duší, který je schopen zhostit se administrativní práce v dynamicky se měnícím kontextu, dotahovat věci do konce a držet je pro všechny přehledné.

Číst více