Hodnotitel stávajících otevřených vzdělávacích zdrojů

Do projektu Podpora kurikulární práce škol vyhlašujeme od 10. června 2024 výběrové řízení na pozici hodnotitel stávajících otevřených vzdělávacích zdrojů, které vznikly v projektech minulých programových období.

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte přihlášku ZDE.

Přihláška slouží jako 1. kolo výběrového řízení.

Číst více

Lektoři kurzu digitálních kompetencí v hudební výchově pro ZŠ

Do našeho týmu v projektu podporujícím digitální vzdělávání (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme napříč ČR lektory kurzu k rozvoji digitálních kompetencí v hudební výchově pro ZŠ.

V případě zájmu vyplňte informace v příloženém formuláři.

Číst více

Právník/Právnička

Do oddělení právní agendy hledáme nového kolegu/yni,   který/á nám pomůže zejména v oblasti obchodních smluv,  ale poradí i při fungování naší společnosti.

Číst více

Rozpočtář(ka) s přesahem do controllingu

Hledáme budoucího kolegu či budoucí kolegyni do ekonomického oddělení. Pokud máte ráda/a čísla, Vaší oblíbenou činností je práce na rozpočtu a s rozpočtem, bavíte se prací v ekonomických systémech, pošlete nám svůj životopis.   

Číst více

Specialista/ka veřejných zakázek

Nabízíme Vám pozici specialisty veřejných zakázek. Tato nabídka je určena ženám i mužům, pro které problematika veřejných zakázek není cizím pojmem.   

Číst více

Didaktik pro vzdělávací obor hudební výchova pro základní a střední vzdělávání

Do týmu Kurikula všeobecného vzdělávání hledáme nového kolegu / novou kolegyni se zaměřením na hudební výchovu.

Číst více

Člen/ka územního metodického kabinetu v celé ČR

Národní pedagogický institut České republiky vyhlašuje od 18. prosince 2023 druhé kolo výběrového řízení na pozici člen územního metodického kabinetu.

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte přihlášku ZDE

Přihláška slouží jako 1. kolo výběrového řízení.

 

Číst více

Lektoři kurzů digitálních kompetencí a nové informatiky pro ZŠ, SOŠ, G

Do našeho týmu v projektu podporujícím digitální vzdělávání (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme napříč ČR lektory kurzů k rozvoji digitálních kompetencí a výuce nové informatiky na základních školách, středních odborných školách a gymnáziích.

V případě zájmu vyplňte informace v přiloženém formuláři, kde najdete i stručný popis jednotlivých kurzů.

Číst více

IT guru

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu IT guru na jakémkoli místě ČR!

Číst více

Krajský ICT metodik

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Krajského ICT metodika pro Střední Čechy!

Číst více

Konzultant revizí

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI obsazuje volnou pozici Konzultanta revizí pro střední odborné školy po celé ČR.

Číst více

Zdatní tvůrci metodických materiálů

Do našeho týmu v projektu podporujícím digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ hledáme aktivní učitele 2. stupně základních škol pro vzdělávací obory Fyzika, Člověk a svět práce, Hudební výchova; učitele gymnázií pro obory Člověk a svět práce, Hudební výchova, Výchova ke zdraví, Tělesná výchova a učitele všeobecně vzdělávacích předmětů na středních odborných školách.

Číst více