Inspiromat pro akční plánování v Jihomoravském kraji

Zveme Vás na webinář projektu P-KAP určený zejména pro vedení SŠ, VOŠ a realizační týmy zajišťující tvorbu, realizaci a implementaci krajských akčních plánů v Jihomoravském kraji.

Webinář se uskuteční 19. listopadu od 10.30 do 12 hodin.

Registrace a další informace

Akční plánování ve vzdělávací oblasti se s ohledem na dlouhodobé cíle rozvoje zaměřuje na posílení prvků strategického řízení v klíčových tematických oblastech. K nim v Jihomoravském kraji patří na prvních místech odborné vzdělávání a spolupráce škol se zaměstnavateli, rozvoj kariérového poradenství vč. prevence předčasných odchodů žáků ze vzdělávání a podpora kompetencí k podnikavosti, iniciativě a kreativitě. Na webináři garanti těchto oblastí v projektu P-KAP každou z těchto oblastí představí s ohledem na nové trendy, očekávaný vývoj a možnosti jejich rozvoje a podpory na úrovni škol, zřizovatelů, kraje a dalších aktérů, kteří se na vzdělávání podílejí.

Další aktuality

Brněnský gymnazista uspěl v prestižní soutěži mladých vědců

Projekt Pavla Karáska z Gymnázia Brno získal druhou hlavní cenu v soutěži mladých vědců Regeneron ISEF v Atlantě.

Číst více

Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti představí nejlepší vědecké práce v 18 vědních oborech

Mladí vědci z celé České republiky se sejdou v červnu na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Číst více

Zapojme všechny – Jak komunikovat s předškolními dětmi

Hostem podcastu Adély Pospíchalové je lektorka Radka Schillerová, která se zaměřuje na práci a komunikaci s předškolními dětmi a zvládání emočně vypjatých situací.

Číst více

Německo: modernizace profesních profilů ve všech předpisech o odborné přípravě

Německo zmodernizovalo profesní profily v předpisech o odborné přípravě. Nové položky povinné pro všechna „učňovská“ povolání reagují na měnící se poptávku po dovednostech na trhu práce.  

Číst více

Sledujte spolu s námi: Jak pracovat s edukační robotikou

Jak vybrat ty správné roboty do výuky? Kde hledat inspiraci? Jak finančně náročný je jejich nákup? Kam se obrátit pro radu či pomoc při výběru?

Číst více