Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.

Inspiromat pro akční plánování v Jihomoravském kraji

Zveme Vás na webinář projektu P-KAP určený zejména pro vedení SŠ, VOŠ a realizační týmy zajišťující tvorbu, realizaci a implementaci krajských akčních plánů v Jihomoravském kraji.

Webinář se uskuteční 19. listopadu od 10.30 do 12 hodin.

Registrace a další informace

Akční plánování ve vzdělávací oblasti se s ohledem na dlouhodobé cíle rozvoje zaměřuje na posílení prvků strategického řízení v klíčových tematických oblastech. K nim v Jihomoravském kraji patří na prvních místech odborné vzdělávání a spolupráce škol se zaměstnavateli, rozvoj kariérového poradenství vč. prevence předčasných odchodů žáků ze vzdělávání a podpora kompetencí k podnikavosti, iniciativě a kreativitě. Na webináři garanti těchto oblastí v projektu P-KAP každou z těchto oblastí představí s ohledem na nové trendy, očekávaný vývoj a možnosti jejich rozvoje a podpory na úrovni škol, zřizovatelů, kraje a dalších aktérů, kteří se na vzdělávání podílejí.

Další aktuality

Rok 2023 se stal Evropským rokem dovedností

Evropská komise vyhlásila období od května 2023 do května 2024 za Evropský rok dovedností s cílem pomoci řešit nedostatek dovedností a kvalifikací na trhu práce.

Číst více

Z dodatku k osvědčení se maturanti dozví, jakou mají známku z didaktického testu

Převodník procent na známky nabízí i letos dodatek k osvědčení, jeden z dokumentů Europassu. Většina absolventů (85 %) ho dostane spolu s maturitním vysvědčením ve škole.

Číst více

Finsko: více odborného vzdělávání v angličtině

Finsko rozšiřuje řadu poskytovatelů, kteří mohou nabízet odborné vzdělávání a přípravu v angličtině. Řeší tím nedostatek pracovních sil a nabízí více studijních a pracovních příležitostí i pro cizojazyčné studenty.

Číst více

Připravili jsme pro vás dokumentární film Cesta, věnovaný integraci ukrajinských dětí

Dokument zachycuje příběhy základních škol v Ostravě, Karlových Varech a Chomutově a jejich úspěšné snahy o integraci dětí z Ukrajiny. 

Číst více

Konference Kurikulum 2023 k revizím vzdělávacích programů

V Praze proběhla dvoudenní konference s mezinárodní účastí k tvorbě a změnám vzdělávacích obsahů.

Číst více