Vzdělávací programy
ONLINE: 8. dubna 2024, 15:30 - 18:30; 10., 17. a 24. dubna 2024, 15:30 - 19:30; PREZENČNĚ 29. dubna 2024, 15:30 - 18:30; NPI ČR Praha a střední Čechy, Senovážné nám. 25, budova A
Rozvoj informatického myšlení u žáků 2. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice
- Ing. Pavel Šiktanc
8. dubna 2024, 17.00 - 21.00, 15., 22., 29.4.2024, 17.00 - 19.00, 6.5.2024, 17,00 - 19.00
Rozvoj digitálních kompetencí ve výtvarné výchově
- Jitka Příhodová
8.;9. dubna a 6. května 2024, vždy 9:00 - 15:00
Pedagogická diagnostika v mateřské škole
- Mgr. Bc. Alena Kroupová
Obecné digitální kompetence: 09. 04. 2024 (15.00 - 19.00); Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ: 15. 04. 2024, 23. 04. 2024, 30. 04. 2024, 07. 05. 2024, 14.05. 2024, 21. 05. 2024 (15.00 - 17.00)
Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ
- Mgr. Daniel Janata
16.4., 17.4., 23.4., 24.4., 14.30 - 19.00 , 20.5. 15.30. 19.30 on-line, 21.5,22.5.2024, 9.00 - 17.00 prezenčně, 19.6.2024 závěrečný seminář prezenčně, 9.00 - 14.00 hodin
Logopedický asistent - primární logopedická prevence ve školství (kombinovaná forma)
- Mgr. Martina Křivková
- Mgr. Lea Šafránková
I. část 17. a 18. 04. 2024 9-15h II. část 22. a 23.05. 2024 9-15
Profesní průprava zástupců ředitele
- Mgr. Stanislav Kutálek
18. dubna a 9. května 2024, vždy 8:30 - 15:00
Čtením a psaním ke kritickému myšlení
- PhDr. Libor Kyncl
23. dubna 2024 Obecný úvod (16:00-20:00); 30. dubna 2024 Digitální kompetence v dějepisu (16:00-18:00); 07. května 2024 Práce s daty (16:00-18:00); 14. května 2024 Objevné cesty (16:00-18:00); 21. května 2024 Bádání – projektová výuka (16:00-18:00); 28. k
Rozvoj digitálních kompetencí v dějepisu
- Mgr. Markéta Emmer Illová
23., 24. dubna 2024, 14., 15. května 2024 , 9.00 - 14.30 hodin
Profesní průprava zástupců ředitele
- Mgr. Lubomír Pelech
ťermín bude upřesněn, vždy od 8,00 do 15,30 hodin
Rozvoj informatického myšlení u žáků 1. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice
- Lektoři NPI ČR
24. dubna a 2. května 2024, 15:00 - 18:45 online; 6. května a 13. května 2024, 15:30 - 19:15 online; 21. května 2024, 15:00 - 18:00 prezenčně KP Jihlava
Rozvoj informatického myšlení u žáků 1. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice
- Mgr. Miroslav Sláma
- Mgr. Martin Mareš
24.4. + 25.4. 2024 + 15.5. + 16.5.2024 (9.00-14.30)
Profesní průprava zástupců ředitele
- Mgr. Stanislav Kutálek
25.března v čase 16-18 hod., 2.dubna 2024, 9.dubna 2024, 16.dubna 2024, 23.dubna 2024, 30.dubna 2024, 7.května 2024 vždy od 15.00 do 18.00hod.
Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ
- PhDr. Markéta Saforková Myšková, Ph.D.
- Mgr. Nela Votápková
- Mgr. Denisa Freithová
- Mgr. Tereza Šotkovská
25. dubna 2024, 9:00–15:30
Jak jednat s lidmi a vycházet se svými žáky a jejich rodiči aneb Komunikační dovednosti v praxi a obrana proti manipulaci
- PhDr. Mgr. Eva Burdová, MBA
25. dubna 2024 Obecný úvod – co jsou DK (16:00-20:00); 2. května 2024 Nástroje v matematice, testování a zpětná vazba (16:00-18:00); 9. května 2024 Číslo a proměnná I (16:00-20:00);16. května 2024 Číslo a proměnná II (16:00-18:00); 23. května 2024 Závislo
Rozvoj digitálních kompetencí v matematice
- Mgr. Klára Bílová
- Mgr. et Mgr. Marta Novotná
29. dubna 2024, 13:00–16:00
Co se o světě kolem nás můžeme dozvědět ze senzorů mobilu?
- Ing. Mgr. Miroslav Staněk, Ph.D.
29. dubna 2024, 15:30–17:00
Startovací balíček - Práce s daty, základy informatiky
- PhDr. Zbyněk Filipi, Ph.D.
29. dubna 2024, 13:30–17:00
Webinář Praktické zkušenosti s činností dvojjazyčného asistenta na ZŠ
- Mgr. Ondřej Lněnička
- Bc. Petra Lněničková Svobodová
29.4.; 2.5.2024 - 14:00 - 15:45
CODA.IO 2 pro mírně pokročilé - metodika výuky
- Mgr. Milan Šatra
29. dubna 2024, 14:30–16:00
DIGI plovárna - Využití generativní AI ve výuce na ZŠ
- Ing. Mgr. Michal Sedláček, Ph.D.
Strana 4 z 31