06. října 2022, 17.00 - 18.00

Chemické pokusy snadno a efektivně

  • Mgr. Jana Šindelářová, MBA
N W Z CS

Číst více

2. listopadu 2022, 14.00 - 17.00

Konzultace ke vzdělávání dětí/žáků cizinců

  • PaedDr. Antonín Herrmann
DC Z

Číst více

24. listopadu 2022, 17.00 - 18.00

Základní vývojové potřeby dětí předškolního a mladšího školního věku

  • Mgr. Lenka Minářová
N W Z CS

Číst více

3., 10, 17., 24., 31. října a 7. listopadu 14:00 -17:15

Rozvoj informatického myšlení u žáků 2. stupně ZŠ – praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Lenka Ševčíková
Z

Číst více

03. října (od 14:30), 05. října (od 14:00), 10. října (od 15:00), 17. října (14:30), 19. října (od 14:00) a 24. října (od 14:00 )

Rozvoj informatického myšlení u žáků 1. stupně ZŠ – praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Zuzana Kuželová
Z

Číst více

19. října 2022, 17.00 - 18.00

Jak na rekonstrukci kapalinových válců ve školních sbírkách?

  • RNDr. Jan Mourek, Ph.D.
  • Mgr. Jiří Brada
N W Z CS

Číst více

21. října 2022, 13.00 - 16.30

Programování v jazyce Python

  • Václav Šimandl
Z CS

Číst více

12. ledna 2023, 13.00 - 16.45

Programování v jazyce Python

  • Václav Šimandl
Z CS

Číst více

18. ledna 2023, 14.00 - 18.00

Data, informace a modelování

  • Ing. Jindra Drábková, Ph.D.
Z CS

Číst více

24. ledna 2023, 14.00 - 17.45

Informační systémy

  • Klára Pešková
Z CS

Číst více

3. března 2023, 13.00 - 16.45

Programování v jazyce Python

  • Václav Šimandl
Z CS

Číst více

21.- 23. října; 25. - 27. listopadu 2022

Minimum pro vedoucí vychovatelku, vychovatele

  • Mgr. Jana Heřmanová
  • Mgr. Petr Kořenek
  • PhDr. Jaroslav Jindra
  • Mgr. Pavel Rampas
  • RNDr. Milan Macek, CSc.
ZNV CS

Číst více

16. listopadu 2022, 13.00 - 16.45

Programování v jazyce Python

  • Václav Šimandl
Z CS

Číst více

1. listopadu 2022, 12.00 - 15.00

Partnerská kooperace - hospitace ICT

  • Ing. Vít Dvořák
N Z

Číst více

09. listopadu 2022, 13.00 - 17.00

Robotika s BBC micro:bit

  • Barbora Havířová
Z

Číst více

06. prosince 2022, 09.00 - 15.00

Správní řád a správní řízení ve školství

  • Mgr. Eva Martinková

Číst více

11. října 2022, 14.00 - 16.00

Konzultace k adaptaci UA žáků (cizinců)

  • Mgr. Lenka Picková

Číst více

22. října 2022, 9.00 - 16.00

Využití nových metod a forem ve výuce dechových nástrojů na ZUŠ

  • Lada Štěpánková Polcarová, DiS.

Číst více

12. prosince 2022, 14.00 - 18.00

Robotika s Arduino

  • Lukáš Rýdlo
Z

Číst více

10. ledna 2023, 16.00 - 17.30

Revize RVP ZV - DIGI plovárna

  • Mgr. Ludmila Kovaříková
Z CS

Číst více

24. října 2022, 14.00 - 18.00

Robotika s Arduino

  • Lukáš Rýdlo
Z

Číst více