Specialista/ka veřejných zakázek

Na oddělení právních agend hledáme nového kolegu/yni, který/á nám pomůže v oblasti veřejných zakázek a smluvních vztahů.

Hlavní náplň činnosti

  • komplexní administrace veřejných zakázek, příprava a tvorba zadávacích podmínek;
  • uveřejňování zakázek a povinných informací na profilech zadavatele;
  • administrace veřejných zakázek malého rozsahu (poptávkové řízení)
  • uveřejňování smluv v registru smluv v souladu se zákonem č. 340/2015 Sb., (zákon o registru smluv);
  • poskytování metodické a odborné podpory pracovníkům organizace v oblasti veřejných zakázek;
  • spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů a pravidel pro oblast zadávání veřejných zakázek.

Požadujeme

  • znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek;
  • zkušenost v oblasti zadávání veřejných zakázek (nezbytná);
  • pečlivost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení;
  • schopnost si práci dobře zorganizovat a umět dobře komunikovat s kolegy v organizaci;
  • občanskou a morální bezúhonnost.

Nabízíme

  • profesionální zázemí stabilní organizace;
  • zodpovědnou a samostatnou pozici a možnost dalšího vzdělávání a růstu;
  • přátelskou atmosféru a podporu všech kolegů – fungujeme jako jeden tým;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO GastroPass.
  • pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova;
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv. „sickdays“;
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení

Předpokládaný nástup

Dohodou

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin

Platové podmínky

Platové ohodnocení podle přílohy č. 1 k nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění