Specialista/ka veřejných zakázek

Na oddělení právních agend hledáme nového kolegu/yni, který/á nám pomůže v oblasti veřejných zakázek a smluvních vztahů.

Hlavní náplň činnosti

  • Komplexní administrace veřejných zakázek různého druhu - příprava a tvorba zadávacích podmínek ve spolupráci s odbornými útvary, projektovými týmy
  • Poskytování metodické podpory věcným gestorům odborných útvarů
  • Administrace smluvní dokumentace
  • Práce s elektronickými nástroji, např. NEN, Věstník veřejných zakázek, Registr smluv, interní el. systémy
  • Spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů a pravidel pro oblast zadávání veřejných zakázek

Požadujeme

  • Znalost problematiky veřejných zakázek, optimálně zkušenost v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Pečlivost, flexibilitu; ochotu a umění profesionálně komunikovat
  • Dobrou organizovanost sebesama
  • Vědět, co je ÚOHS, registr smluv, věstník veřejných zakázek, NEN
  • Znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • Orientaci v zákoně č. 340/2015 Sb., o registru smluv
  • Občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme

  • Možnost po domluvě využití krajské kanceláře NPI ČR
  • Zázemí stabilní organizace
  • Zodpovědnou a samostatnou pozici
  • Profesionální tým, kterého se staneš součástí
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv. „sickdays“
  • Příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zvýhodněný mobilní tarif

 Pokud Vás pozice zaujala, zašlete CV pomocí formuláře vpravo.

Místo výkonu práce

Praha 10, Weilova 1271/6 nebo krajské pracoviště NPI ČR

Předpokládaný nástup

Dohodou

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin

Platové podmínky

Platové ohodnocení podle přílohy č. 1 k nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění