Lektoři kurzů digitálních kompetencí a nové informatiky pro ZŠ, SOŠ, G

Do našeho týmu v projektu podporujícím digitální vzdělávání (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme napříč ČR lektory kurzů k rozvoji digitálních kompetencí a výuce nové informatiky na základních školách, středních odborných školách a gymnáziích.

V případě zájmu vyplňte informace v přiloženém formuláři, kde najdete i stručný popis jednotlivých kurzů.

Obecná charakteristika pozice

Jedná se o možnost lektorování kurzů dle Vašeho výběru, které slouží jako metodická podpora související se změnami RVP v oblasti nově zavedené klíčové digitální kompetence a nové informatiky.
Uvítáme aktivní učitele, které baví práce s digitálními technologiemi, využívají je ve výuce a rádi se rozvíjejí podle nových trendů. Pokud by Vás bavilo se spolupodílet na probíhajících změnách ve školství, přidejte se k nám.

Hlavní náplň činnosti

Lektorování jednotlivých kurzů dle Vašeho výběru:

  • krátké kurzy k rozvoji digitálních kompetencí na ZŠ, SOŠ, G
  • dlouhé kurzy k rozvoji digitálních kompetencí na ZŠ
  • krátké kurzy k výuce nové informatiky na ZŠ, SOŠ, G
  • školení o digitálních kompetencích pro celé sborovny ZŠ, SOŠ, G
  • DIGI plovárny pro ZŠ, SOŠ, G

Požadujeme

  • učitelskou praxi z oblasti vzdělávání (není třeba aktuální, min. 2 roky)
  • základní orientaci v oblasti digitálních kompetencí nebo nové informatiky
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • aktivní vedení výuky akceptující konstruktivistický přístup

Nabízíme

  • úvodní vzdělávací programy, možnosti supervizních konzultací a vzájemných setkávání lektorů pro sdílení zkušeností a nových nápadů po celou dobu Vaší lektorské činnosti
  • práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • spolupráci v týmu odborníků
  • příležitost profesního rozvoje
  • DPP nebo DPČ s flexibilní pracovní dobou
  • předpokládané zahájení spolupráce ihned, dále dle domluvy (nutné absolvovat školení)
  • možnost spolupráce během celého projektu, tedy do prosince 2025

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o vyplnění formuláře výše, ve kterém si vyberete z nabízených kurzů. Na základě vyplněného formuláře bychom Vás následně kontaktovali.

Formulář vpravo prosím nevyplňujte.

Těšíme se na Vaše reakce a případnou spolupráci.

icon map pin

Místo výkonu práce

ČR

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

Platové podmínky

Napište nám své jméno

Napište nám své telefonní číslo, na které vás budeme moct kontaktovat

Napište nám svůj email, na který vás budeme moct kontaktovat

Neplatný vstup

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení.