IT guru

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu IT guru na jakémkoli místě ČR!

Obecná charakteristika pozice

Koho to přesně hledáme? Hledáme člověka, který perfektně rozumí technologiím a nebojí se o nich komunikovat a své zkušenosti z firemního či školního prostředí předávat dále. Zkrátka profesionálního IT konzultanta, který je k dispozici vedení základních a středních škol při řešení různorodých úkolů, problémů a témat spjatých s digitálními technologiemi. Základnu IT konzultantů již máme, ale naše služby jsou velice žádané, a proto bychom náš tým rádi rozšířili.

Hlavní náplň činnosti

Pomoc ředitelům škol, správcům sítě nebo krajským koordinátorům zejména:

  • s výběrem a efektivním nákupem digitálních technologií – pořizováním hardwaru i softwaru pro výuku
  • s nastavením digitální infrastruktury a efektivní IT správy
  • s orientací v nových informacích a materiálech
  • s nastavením a zabezpečením vnitřní školní sítě a konektivity
  • s komunikací se zřizovateli v IT záležitostech
  • s nástroji pro audit digitální infrastruktury školy (příklad auditní zprávy k digitální infrastruktuře školy)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nebo ukončené kvalifikační studium v oblasti ICT
  • praxe z firemního či školského prostředí
  • aktivní znalost serverových řešení
  • orientace v problematice zabezpečení a správy počítačových sítí
  • zkušenost s pořizováním hardwaru
  • komunikativnost, spolehlivost a zápal pro věc :)

Nabízíme

  • spolupráci na max. poloviční úvazek formou DPČ
  • práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • spolupráci v týmu skvělých odborníků, se kterými se můžete vzájemně inspirovat
  • teambuildingy
  • příležitost profesního rozvoje
  • práci na home office s osobními konzultacemi v daném kraji
  • pružnou pracovní dobu

Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce a případnou spolupráci.

icon map pin

Místo výkonu práce

ČR

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Dohoda o pracovní činnosti

Platové podmínky

Dle domluvy

Napište nám své jméno

Napište nám své telefonní číslo, na které vás budeme moct kontaktovat

Napište nám svůj email, na který vás budeme moct kontaktovat

Neplatný vstup

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení.