Didaktik pro vzdělávací obor hudební výchova pro základní a střední vzdělávání

Do týmu Kurikula všeobecného vzdělávání hledáme nového kolegu / novou kolegyni se zaměřením na hudební výchovu.

Hlavní náplň činnosti

  • Tvorb kurikula pro obor hudební výchova a příslušných kompetencí pro základní a střední vzdělávání
  • Příprava metodické podpory pro školy
  • Prezentace výsledků práce na seminářích pro pedagogy
  • Spolupráce s didaktiky vzdělávací oblasti Umění a kultura a dalších vzdělávacích oblastí

Požadujeme

  • Magisterské pedagogické vzdělání zaměřené na obor hudební výchova na ZŠ nebo SŠ
  • Pedagogickou praxi nejméně 5 let (znalost prostředí ZŠ, případně SŠ, zkušenost s prací metodika nebo koordinátora ŠVP výhodou)
  • Schopnost týmové práce a řízení pracovního týmu
  • Schopnost prezentovat odborná témata a vést diskusi s účastníky seminářů
  • Schopnost využívat digitální technologie k práci, online meetingům apod.
  • Znalost problematiky oboru a znalost kurikulárních dokumentů
  • Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě
  • Znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Samostatnou, tvořivou, zodpovědnou a různorodou práci
  • Získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Nástup ihned nebo podle dohody

Místo výkonu práce

celá ČR

Předpokládaný nástup

ihned nebo podle dohody

Typ úvazku

0,5

icon map pin

Platové podmínky

plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách