Konzultant revizí

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI obsazuje volnou pozici Konzultanta revizí pro střední odborné školy po celé ČR.

Obecná charakteristika pozice

V našem týmu uvítáme zkušené členy, kteří se orientují v RVP střední odborné školy a mají zájem vést konzultacepro pracovníky pověře koordinací zavádění digitálních změn ve škole a pro vedení škol.

Hlavní náplň činnosti

  • Poskytuje osobní/online konzultace ke školním vzdělávacím programům
  • Provádí analýzy požadavků škol a poskytování návrhů řešení
  • Podílí se na hodnocení účinnosti implementace školních vzdělávacích programů do škol
  • Účastní se společných hodnotících a přípravných setkání společně s dalšími konzultanty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s tvorbou školních vzdělávacích programů
  • Praxe s vedením konzultací (ideálně ve školním prostředí)
  • Orientaci v nové informatice a v RVP pro danou oblast vzdělávání
  • Přehled o digi trendech
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a hlavně komunikativnost :)

Nabízíme

  • Spolupráci formou DPČ/DPP
  • Pružnou pracovní dobu
  • Spolupráci v týmu skvělých odborníků, se kterými se můžete vzájemně inspirovat
  • Práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • Příležitost profesního rozvoje

Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.

icon map pin

Místo výkonu práce

Česká republika

Předpokládaný nástup

Ihned/dle domluvy

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

Platové podmínky

Dle domluvy

Napište nám své jméno

Napište nám své telefonní číslo, na které vás budeme moct kontaktovat

Napište nám svůj email, na který vás budeme moct kontaktovat

Neplatný vstup

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení.