Super(Wo)man informatiky

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Garanty informatiky pro tyto stupně vzdělávání – základní vzdělávání, gymnázia, střední odborné školy.

Obecná charakteristika pozice

Do našeho týmu potřebujeme zkušeného didaktika, který umí hodnotit a nastavit správné postupy, leadera, který má manažerské zkušenosti, zdatného informatika, který učí podle nové informatiky a zajímá se o nové RVP, odborníka, který bude oporou týmu a aktivistu, který sleduje trendy v digi světě. Zkrátka někoho stejně zapáleného pro věc, jako jsou všichni lidé v našem týmu.

Hlavní náplň činnosti

  • garance kvality výstupů (materiálů)
  • metodická podpora revize RVP ZV, G, SOV
  • inovace vzdělávání v kontextu digitalizace
  • organizační a odborná podpora metodiků a učitelů
  • vytváření digi kurzů a metodických materiálů
  • vedení související agendy a týmu

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • min. 5 let zkušeností v daném oboru
  • didaktiku v malíčku (didaktická zdatnost)
  • schopnost vedení týmu
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • koncepční a analytické myšlení

Nabízíme

  • spolupráci formou DPČ/DPP
  • práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • spolupráci v týmu skvělých odborníků, se kterými se můžete vzájemně inspirovat
  • příležitost profesního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • home office - pracujeme online a hledáme tak garanty po celé ČR s tím, že osobně se scházíme jednou za dva měsíce v našich kancelářích na Hostivaři nebo Senovážném náměstí

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

icon map pin

Platové podmínky

Dle domluvy