Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.

Pokusné ověřování kombinovaného vzdělávání

Účelem pokusného ověřování je ověřit možnosti organizace, obsah a metody pro kombinované vzdělávání, které by mohlo do budoucna představovat rozšíření vzdělávací nabídky škol.

Hlavním cílem pokusného ověřování je připravit kvalitní podklady pro rozhodování MŠMT o tom, zda začlenit kombinované vzdělávání v období plnění povinné školní docházky v základních školách a ve školách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona a v rámci vzdělávání ve středních školách do systému vzdělávání ČR i pro běžnou situaci a připravit podklady pro případnou právní úpravu.

Kombinované vzdělávání by mohlo do budoucna představovat rozšíření vzdělávací nabídky škol například z důvodů nadání žáků, nemoci, dlouhodobého pobytu v zahraničí, dlouhodobější léčby, poptávky rodičů a dalších případů, kdy využití kombinovaného vzdělávání může být pro žáka a jeho rodinu výhodnější než prezenční výuka. Jedním z cílů ověřování je tak připravit kvalitní podklady pro rozhodování MŠMT o tom, zda a jak začlenit kombinované vzdělávání v období plnění povinné školní docházky v základních školách.

„Ověřováním se pro účely tohoto PO rozumí vyhodnocení na základě sledování běžné praxe škol při realizaci různých organizačních modelů KV zvolených jednotlivými školami v různých podmínkách, včetně škol či tříd zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona a středních škol. Při vyhodnocení se vychází z podkladů získaných běžnými formami (řízený rozhovor, sběr podkladů ze škol, návštěvy v on-line hodinách), při vyhodnocení se nepoužijí statistické a výzkumné postupy.“

Zkušenosti ředitelů

Rozhovor


Termín realizace:

1. 2. 2021 – 30. 9. 2023

Rozpočet:

Viz Informační zdroje


Informační zdroje:

https://www.msmt.cz/vzdelavani/zakladni-vzdelavani/vyhlaseni-pokusneho-overovani-kombinovaneho-vzdelavani

https://www.msmt.cz/file/57884/

https://www.npi.cz/aktuality/5819-pokusne-overovani-kombinovaneho-vzdelavani


Realizační tým a kontakty:

Jitka Jarníková, projektová manažerka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Veronika Sováková, garantka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Marta Břehovská, garantka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martina Brožková, garantka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Štolba, odborný garant, analytik, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Související odkazy:

https://www.edu.cz/zustane-nam-on-line-vyuka-i-po-pandemii/

https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22974/10-ASPEKTU-HYBRIDNIHO-VZDELAVANI-NEJEN-PRO-POKUSNE-OVEROVANI.html

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/pres-70-skol-si-vyzkousi-kombinovanou-vyuku-40370099