28. května 2024, 17:00–18:30

DIGI plovárna - Robotika pro 1 i 2. stupeň ZŠ

  • Mgr. Ondřej Dudík
W Z CS

Číst více

6. června 2024, 15:00–18:00

Vzájemně se učit

  • Mgr. Daniel Gunka
Z

Číst více

11. 6. 2024 12.00 - 15.15

Webinář - Chat GPT ve výuce cizích jazyků

  • Mgr. Hana Urbanová

Číst více

21. května 2024, 15:00–18:00

Vzájemně se učit

  • Mgr. Petra Darebníčková
Z

Číst více

28. května 2024, 15:00–18:00

Vzájemně se učit

  • Mgr. Martin Vonášek
Z

Číst více

7., 14. a 28. května, 4., 11. a 18. června 2024, vždy 15:30 - 18:30 PREZENČNĚ

Rozvoj informatického myšlení u žáků 2. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Lubor Brázda
DV Z

Číst více

21. listopadu 2024, 08:30–14:30

Viditelné učení pro žáka, viditelné učení pro učitele

  • Mgr. Viktorie Petřivá
N

Číst více

29. května 2024, 9:00–15:30

Prevence syndromu vyhoření pro pedagogické pracovníky

  • PhDr. Roman Liška, Ph.D. MBA

Číst více

28. května 2024, 16:00–17:30

DIGI plovárna - Umělá inteligence ve výuce

  • Mgr. Jaroslav Dušek
W Z CS

Číst více

22. května 2024, 16:00–17:30

DIGI plovárna - Canva a její možnosti

  • Mgr. Jaroslav Dušek
DV W Z CS

Číst více

19. června 2024, 13:00–16:30

Programování v jazyce Python

  • Václav Šimandl
Z CS

Číst více

28. května 2024, 15:00–18:00

Data, informace a modelování pro ZŠ 

  • Mgr. Klára Bílová
  • Mgr. et Bc. Libor Klubal, Ph.D.
Z CS

Číst více

16. října 2024, 09:00–16:00

Metody práce se žáky s ADHD

  • PhDr. et Mgr. Petr Štípek

Číst více

29. května 2024, 14:00–17:00

Vzájemně se učit

  • Lektoři IPs Kurikulum
  • Mgr. Petr Vorlíček
Z

Číst více

18. listopadu 2024, 9:00–15:00

Podpora rozvoje čtenářské, matematické a digitální gramotnosti v MŠ a v prvním ročníku ZŠ

  • Mgr. Hana Splavcová, Ph.D.
  • PhDr. Hana Havlínová, Ph.D.

Číst více

bude upřesněno, 14:00–15:30

Micro:bit a LED pásek - 1. část

  • Ing. Pavel Šiktanc
Z

Číst více

6. června 2024, 16:00–18:15

Digi svět a učení

  • Mgr. Petra Slámová
Z

Číst více