23., 24. dubna 2024, 14., 15. května 2024 , 9.00 - 14.30 hodin

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Lubomír Pelech

Číst více

23. dubna 2024, 17:00–18:30

DIGI plovárna - Digitální kompetence v dějepisu

  • Mgr. Danuše Kubová
Z CS

Číst více

23. dubna 2024, 17:00–18:30

DIGI plovárna - Canva a její možnosti

  • Mgr. Jaroslav Dušek
DV W Z CS

Číst více

23. dubna 2024, 17:30–19:00

DIGI plovárna - Matematika pro 1.stupeň ZŠ

  • Mgr. Irena Štaffová
Z CS

Číst více

23. dubna 2024, 14:00–15:30

DIGI plovárna - Využití generativní AI ve výuce na ZŠ

  • Ing. Mgr. Michal Sedláček, Ph.D.
N Z CS

Číst více

23. dubna 2024 Obecný úvod (16:00-20:00); 30. dubna 2024 Digitální kompetence v dějepisu (16:00-18:00); 07. května 2024 Práce s daty (16:00-18:00); 14. května 2024 Objevné cesty (16:00-18:00); 21. května 2024 Bádání – projektová výuka (16:00-18:00); 28. k

Rozvoj digitálních kompetencí v dějepisu

  • Mgr. Markéta Emmer Illová
W Z

Číst více

24. dubna a 2. května 2024, 15:00 - 18:45 online; 6. května a 13. května 2024, 15:30 - 19:15 online; 21. května 2024, 15:00 - 18:00 prezenčně KP Jihlava

Rozvoj informatického myšlení u žáků 1. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Miroslav Sláma
  • Mgr. Martin Mareš
Z CS

Číst více

23. dubna 2024, 8:30–12:00

Stáž - Modul 4: různé subjekty současně v jedné škole

  • PaedDr. Antonín Herrmann
  • Mgr. Lucie Sichingerová
DC UU

Číst více

23. dubna 2024, 08:30–15:30

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Miroslava Strakatá
UU

Číst více

28. května 2024, 09:00–15:30

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Marie Najmonová, Ph.D.
UU

Číst více

23. dubna 2024, 15:00–18:30

Webinář Čeština jako druhý jazyk na ZŠ II

  • Mgr. Barbora Nosálová
DC DC MV UA W Z CS

Číst více

23. dubna 2024, 8:00–14:30

Webinář Šikana a její projevy v rámci školy

  • Mgr. Renata Ježková

Číst více

23. dubna 2024, 15:00–18:00

Wikipedie a její využití pro rozvoj digitální kompetence na 2. stupni ZŠ

  • PhDr. Zbyněk Filipi, Ph.D.
W Z CS

Číst více

24. dubna 2024, 15:00–16:30

Digitální kompetence v pohybu s aplikací Actionbound

  • Mgr. Nikola Kudrnáčová
Z CS

Číst více

24. dubna 2024, 17:00–18:30

Generativní AI pro učitele - úvodní webinář

  • Mgr. Danuše Kubová
W Z

Číst více

8. října 2024, 16:00–19:30

Hudební výchova v předškolním vzdělávání

  • Bc. Pavlína Petřinová

Číst více

24.4. + 25.4. 2024 + 15.5. + 16.5.2024 (9.00-14.30)

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Stanislav Kutálek

Číst více

24. dubna 2024, 9:00–15:30

Psychohygiena pedagogického pracovníka

  • PhDr. Miroslav Pospíšil

Číst více

24. dubna 2024, 16:00–17:30

DIGI plovárna - Umělá inteligence ve výuce

  • Mgr. Jaroslav Dušek
W Z

Číst více