Nenechte si ujít závěrečnou konferenci projektu APIV A

Konference se uskuteční ve středu 30. listopadu v Konferenčním centru Národního pedagogického institutu České republiky.

Cílem závěrečné konference projektu „Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem – Implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání – metodická podpora“ (APIV A) je představit projekt zainteresovaným odborníkům, organizacím a institucím.

Každou klíčovou aktivitu představí kolegové z realizačního týmu, odborníci v dané oblasti. Na konferenci vystoupí prof. PhDr. Stanislav Štech, CSc., a uskuteční se sympozium, které povedou doc. Mgr. Šíp, Ph.D., a paní PhDr. Denglerová, Ph.D.


  • KDY: 30. 11. 2022 (středa), od 9:00 do 17:00 hod.
  • KDE: Konferenční centrum NPI ČR, Senovážné náměstí 872/25, Praha 1


Počet účastníků konference je omezen, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve – prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na Vás.

Logolink OP VVV

Další aktuality

Zpráva o inspirativní konferenci Úspěšný ředitel

V závěru loňského roku proběhlo pod patronátem krajského pracoviště NPI ČR v Ostravě setkání ředitelů škol a školských zařízení. Obsahovou náplň konference tvořila témata vycházející přímo z požadavků škol.

Číst více

Jak na výuku žáků v heterogenní školní třídě

Přinášíme vám praktické pomůcky pro plánování dalších kroků v práci s heterogenní třídou, jak pedagogickým pracovníkům, kteří ve škole začínají, tak zkušenějším pedagogům, hledajícím nové impulzy pro svou práci.

Číst více

Zveme vás na čtvrtý ročník soutěže Učme chemii atraktivně

Pokud jste učitelé chemie a máte zajímavý projekt, se kterým byste chtěli seznámit veřejnost, neváhejte se přihlásit a soutěžit o zajímavé odměny.

Číst více

Živě: Pořizujeme digitální učební pomůcky z Národního plánu obnovy

Patříte ke školám, které v loňském roce nakoupily digitální pomůcky pro své žáky z prostředků Národního plánu obnovy nebo se je chystáte pořídit v letošním roce? Pak je kulatý stůl právě pro vás.

Číst více

Jak zlepšit výsledky žáků v matematice a přírodních vědách

Studie sítě Eurydice zkoumá, které přístupy evropských politik napomáhají lepším výsledkům žáků v matematice a přírodních vědách.

Číst více