Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.

Nenechte si ujít závěrečnou konferenci projektu APIV A

Konference se uskuteční ve středu 30. listopadu v Konferenčním centru Národního pedagogického institutu České republiky.

Cílem závěrečné konference projektu „Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem – Implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání – metodická podpora“ (APIV A) je představit projekt zainteresovaným odborníkům, organizacím a institucím.

Každou klíčovou aktivitu představí kolegové z realizačního týmu, odborníci v dané oblasti. Na konferenci vystoupí prof. PhDr. Stanislav Štech, CSc., a uskuteční se sympozium, které povedou doc. Mgr. Šíp, Ph.D., a paní PhDr. Denglerová, Ph.D.


  • KDY: 30. 11. 2022 (středa), od 9:00 do 17:00 hod.
  • KDE: Konferenční centrum NPI ČR, Senovážné náměstí 872/25, Praha 1


Počet účastníků konference je omezen, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve – prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na Vás.

Logolink OP VVV

Další aktuality

Rok 2023 se stal Evropským rokem dovedností

Evropská komise vyhlásila období od května 2023 do května 2024 za Evropský rok dovedností s cílem pomoci řešit nedostatek dovedností a kvalifikací na trhu práce.

Číst více

Z dodatku k osvědčení se maturanti dozví, jakou mají známku z didaktického testu

Převodník procent na známky nabízí i letos dodatek k osvědčení, jeden z dokumentů Europassu. Většina absolventů (85 %) ho dostane spolu s maturitním vysvědčením ve škole.

Číst více

Finsko: více odborného vzdělávání v angličtině

Finsko rozšiřuje řadu poskytovatelů, kteří mohou nabízet odborné vzdělávání a přípravu v angličtině. Řeší tím nedostatek pracovních sil a nabízí více studijních a pracovních příležitostí i pro cizojazyčné studenty.

Číst více

Připravili jsme pro vás dokumentární film Cesta, věnovaný integraci ukrajinských dětí

Dokument zachycuje příběhy základních škol v Ostravě, Karlových Varech a Chomutově a jejich úspěšné snahy o integraci dětí z Ukrajiny. 

Číst více

Konference Kurikulum 2023 k revizím vzdělávacích programů

V Praze proběhla dvoudenní konference s mezinárodní účastí k tvorbě a změnám vzdělávacích obsahů.

Číst více