Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project

Zveme vás do světa digitálních kompetencí a informatiky

Učíte na prvním nebo druhém stupni ZŠ? Vedete školu? Jste školní ICT metodik? Přijďte mezi nás 9. října na libereckou konferenci Educa, zaměřenou na výuku informatiky a rozvoj digitálních kompetencí.

Naši řečníci vás provedou krajinou informatiky, digitálních kompetencí a ukážou vám zajímavé silnice a uličky, po kterých se můžete rychle a bez obav vydat jako po dálnici.

V odpoledním bloku na vás čekají ve třídách Základní školy Lesní dvě desítky dobrodružných, barvitých a dobře značených cest vlastního objevování v podobě workshopů. Vyberte si ten šitý na míru přímo vám! Protože digitální svět zítřka nepočká.


  • KDY: 9. 10. 2023, 8:00–17:00
  • KDE: Home Credit Arena Liberec a ZŠ Lesní


Program

  • 8:00–9:00 registrace, coffee break, prezentace partnerů
  • 9:00–9:15 zahájení, úvodní slova
  • 9:15–11:45 plenární část v Home Credit Aréně
  • 11:45–12:30 oběd
  • 12:30–13:30 přejezd do ZŠ Lesní
  • 13:30–15:00 1. blok workshopů v ZŠ Lesní
  • 15:00–15:30 přestávka s občerstvením
  • 15:30–17:00 2. blok workshopů v ZŠ Lesní

Neváhejte a přihlaste se ještě teď, místa rychle ubývají.

Další aktuality

Zahajujeme veřejnou diskuzi ke Koncepci revize RVP ZŠS

Rádi bychom vás pozvali na zahájení veřejné diskuze ke Koncepci revize Rámcového vzdělávacího programu pro obor vzdělání základní škola speciální. Debata se bude konat online 4. března.

Číst více

Vyjádření k informacím zveřejněným dne 29. ledna 2024 v článku na Seznamzpravy.cz

NPI ČR se důsledně ohrazuje proti nepravdivým informacím, které byly zveřejněny na Seznamzpravy.cz v článku Další fáze výuky začala. Místo Přemyslovců bude důležitější výklad.

Číst více

Projekt Podpora kurikulární práce škol vypracoval analýzu dostupných otevřených vzdělávacích zdrojů

Analýza byla provedena s důrazem na saturaci všeobecně vzdělávacích předmětů v mateřských, základních a středních školách.

Číst více

Elektronické přihlášky na SŠ krok za krokem

Tisková zpráva MŠMT: Navýšení počtu přihlášek, prioritní seřazení škol a snazší přístup k informacím o přijetí – to vše přinese digitalizace přijímacího řízení na střední školy.

Číst více

Chci být uvádějícím učitelem: Jak mohu podpořit svého začínajícího kolegu

Připravili jsme vzdělávací programy na téma uvádějícího učitele s nabídkou řady doporučení vycházejících z praxe. Vzdělávání probíhá na krajských pracovištích NPI ČR ve všech krajích.

Číst více