Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project

Jak na ICT revize ve společném vzdělávání

Sledujte živě streamovanou debatu s řediteli několika vybraných škol, kteří se s vámi podělí o vlastní zkušenosti se zaváděním výuky nové informatiky a digitálních kompetencí.

Zajímá vás, jak na ICT revize ve školách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona? Sledujte diskusi s řediteli, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Dozvíte se nejen úspěšné příběhy a inspirace, ale i o nezdarech a na co si dát pozor.

Diskuse se bude konat ve středu 4. května 15.00–16.00.


Hosté:

  • Milena Tunkerová, ředitelka ZŠ 1. máje Kroměříž
  • Barbora Hodíková, ředitelka ZŠ Orlí, Liberec
  • Daniela Růžičková, Národní pedagogický institut České republiky
  • Renata Votavová, Národní pedagogický institut České republiky

Diváci mohou pokládat otázky do chatu. Na otázky budeme odpovídat přímo v živém vysílání. Na co nestihneme odpovědět ve vysílání, zodpovíme písemně.

Účast je zdarma, bez nutnosti registrace.

Další aktuality

Zahajujeme veřejnou diskuzi ke Koncepci revize RVP ZŠS

Rádi bychom vás pozvali na zahájení veřejné diskuze ke Koncepci revize Rámcového vzdělávacího programu pro obor vzdělání základní škola speciální. Debata se bude konat online 4. března.

Číst více

Vyjádření k informacím zveřejněným dne 29. ledna 2024 v článku na Seznamzpravy.cz

NPI ČR se důsledně ohrazuje proti nepravdivým informacím, které byly zveřejněny na Seznamzpravy.cz v článku Další fáze výuky začala. Místo Přemyslovců bude důležitější výklad.

Číst více

Projekt Podpora kurikulární práce škol vypracoval analýzu dostupných otevřených vzdělávacích zdrojů

Analýza byla provedena s důrazem na saturaci všeobecně vzdělávacích předmětů v mateřských, základních a středních školách.

Číst více

Elektronické přihlášky na SŠ krok za krokem

Tisková zpráva MŠMT: Navýšení počtu přihlášek, prioritní seřazení škol a snazší přístup k informacím o přijetí – to vše přinese digitalizace přijímacího řízení na střední školy.

Číst více

Chci být uvádějícím učitelem: Jak mohu podpořit svého začínajícího kolegu

Připravili jsme vzdělávací programy na téma uvádějícího učitele s nabídkou řady doporučení vycházejících z praxe. Vzdělávání probíhá na krajských pracovištích NPI ČR ve všech krajích.

Číst více