Podpora kvality pregraduální přípravy pedagogických pracovníků – práce s nadanými žáky v heterogenní třídě

V úterý 19. dubna se uskuteční odborný panel projektu APIV A, který bude věnován tématu výuky a podpory nadaných žáků ve společném vzdělávání.

Hlavním tématem 46. odborného panelu projektu APIV A Podpora kvality pregraduální přípravy pedagogických pracovníků – práce s nadanými žáky v heterogenní třídě bude výuka a podpora nadaných žáků ve společném vzdělávání a otázka, jak a v čem by měli být připravování budoucí pedagogičtí pracovníci pro práci s nadanými žáky v heterogenní třídě.

Odborný panel se uskuteční v úterý 19. dubna 2022 od 9.00 do 15.30 prostřednictvím aplikace ZOOM.

Počet účastníků panelu je omezen, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve – prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následně Vám bude zaslán odkaz na připojení k odbornému panelu.

Těšíme se na Vás.


Logolink OP VVV

Další aktuality

Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti představí nejlepší vědecké práce v 18 vědních oborech

Mladí vědci z celé České republiky se sejdou 11. června na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Číst více

Zapojme všechny – Jak komunikovat s předškolními dětmi

Hostem podcastu Adély Pospíchalové je lektorka Radka Schillerová, která se zaměřuje na práci a komunikaci s předškolními dětmi a zvládání emočně vypjatých situací.

Číst více

Německo: modernizace profesních profilů ve všech předpisech o odborné přípravě

Německo zmodernizovalo profesní profily v předpisech o odborné přípravě. Nové položky povinné pro všechna „učňovská“ povolání reagují na měnící se poptávku po dovednostech na trhu práce.  

Číst více

Sledujte spolu s námi: Jak pracovat s edukační robotikou

Jak vybrat ty správné roboty do výuky? Kde hledat inspiraci? Jak finančně náročný je jejich nákup? Kam se obrátit pro radu či pomoc při výběru?

Číst více

Slovensko: legislativní balík reforem pro lepší odborné vzdělávání

Slovenský balík reforem z minulého roku obsahuje rozsáhlou novelu zákona o odborném vzdělávání a přípravě. Zákonodárci se mimo jiné zaměřili na usnadnění vstupu podniků do duálního systému odborného vzdělávání.

Číst více