Pozvánka na odborný panel projektu APIV A

Srdečně zveme všechny kolegy a další zájemce na odborný panel k tématu Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání.

Odborný panel se uskuteční v pátek 26. 11. 2021 od 9:00 do 16:00 prostřednictvím aplikace ZOOM.

Cílem odborného panelu je seznámit odbornou veřejnost se způsobem podpory rozvoje profesních kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti inkluzivního vzdělávání prostřednictvím programů DVPP připravovaných v rámci projektu APIV A. V průběhu odborného panelu budou představeny dva výcvikové vzdělávací moduly: Český znakový jazyk pro asistenta pedagoga I a II. S přítomnými zástupci odborné veřejnosti budou diskutovány pilotně ověřené moduly i aktuální situace ve školské praxi.

Váš zájem o účast potvrďte nejpozději do 22. 11. 2021 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následně Vám bude zaslán odkaz na připojení k odbornému panelu. 

Program odborného panelu

Těšíme se na společné setkání!


Logolink OP VVV

Další aktuality

Brněnský gymnazista uspěl v prestižní soutěži mladých vědců

Projekt Pavla Karáska z Gymnázia Brno získal druhou hlavní cenu v soutěži mladých vědců Regeneron ISEF v Atlantě.

Číst více

Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti představí nejlepší vědecké práce v 18 vědních oborech

Mladí vědci z celé České republiky se sejdou v červnu na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Číst více

Zapojme všechny – Jak komunikovat s předškolními dětmi

Hostem podcastu Adély Pospíchalové je lektorka Radka Schillerová, která se zaměřuje na práci a komunikaci s předškolními dětmi a zvládání emočně vypjatých situací.

Číst více

Německo: modernizace profesních profilů ve všech předpisech o odborné přípravě

Německo zmodernizovalo profesní profily v předpisech o odborné přípravě. Nové položky povinné pro všechna „učňovská“ povolání reagují na měnící se poptávku po dovednostech na trhu práce.  

Číst více

Sledujte spolu s námi: Jak pracovat s edukační robotikou

Jak vybrat ty správné roboty do výuky? Kde hledat inspiraci? Jak finančně náročný je jejich nákup? Kam se obrátit pro radu či pomoc při výběru?

Číst více