Pozvánka na odborný panel projektu APIV A

Srdečně zveme všechny kolegy a další zájemce na odborný panel k tématu Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání.

Odborný panel se uskuteční v pátek 26. 11. 2021 od 9:00 do 16:00 prostřednictvím aplikace ZOOM.

Cílem odborného panelu je seznámit odbornou veřejnost se způsobem podpory rozvoje profesních kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti inkluzivního vzdělávání prostřednictvím programů DVPP připravovaných v rámci projektu APIV A. V průběhu odborného panelu budou představeny dva výcvikové vzdělávací moduly: Český znakový jazyk pro asistenta pedagoga I a II. S přítomnými zástupci odborné veřejnosti budou diskutovány pilotně ověřené moduly i aktuální situace ve školské praxi.

Váš zájem o účast potvrďte nejpozději do 22. 11. 2021 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následně Vám bude zaslán odkaz na připojení k odbornému panelu. 

Program odborného panelu

Těšíme se na společné setkání!

Další aktuality

Konference: Jak rozvíjet (nejen) základní dovednosti dospělých v rámci celoživotního učení

Projekt EAAL Vás zve 7. prosince na konferenci, kde budou prezentovány přístupy k rozvíjení základních dovedností dospělých.

Číst více

Vychází publikace věnovaná předčasným odchodům ze vzdělávání

Autoři publikace projektu P-KAP se zamýšlejí nad tím, proč dochází k předčasným odchodům mladých lidí ze vzdělávacího systému a jak podpořit prevenci v této oblasti.

Číst více

Další dvě setkání k velkým revizím RVP ZV pořádají Hradec Králové a Ostrava

Témata příštích workshopů k Hlavním směrům revize RVP ZV budou Klíčové kompetence a gramotnosti a Modelové školní vzdělávací programy. Obě akce proběhnou online.

Číst více

Zapojme všechny – Když žáci pomáhají obětem šikany

V devatenáctém podcastu hovoříme s absolventy střední pedagogické školy, kteří se v současnosti věnují šikaně, kyberšikaně, trollingu a mezilidským vztahům obecně.

Číst více

Jak podpořit základní dovednosti dospělých

Podívejte se na video projektu Evropská agenda pro vzdělávání dospělých (EAAL), kde se dozvíte, co jsou základní dovednosti dospělých a jak přistoupit k jejich rozvoji.

Číst více