Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.

Zveme vás na celodenní vysílání o internetové bezpečnosti Super Mega DigiDay

Během konference, kterou pořádá GUG.cz, vystoupí také pracovníci NPI ČR Ondřej Neumajer, Daniela Růžičková a Petr Polívka.

Online prostředí s sebou nese vedle nekonečných možností i dezinformace, hackery, podvodné e-shopy, úniky hesel, fake news a další hrozby číhající za každým kliknutím. Jak se zde chovat, abychom nenapáchali víc škody než užitku? Super Mega DigiDay vám přinese mnoho konkrétních rad a tipů zaměřených na internetovou bezpečnost.

Okdaz na záznam akce na youtubu.

Připojte se k nám 19. dubna.


Rámcový program

  • 8.00–12.30 Program pro žáky, celé třídy a školy: Naši zkušení lektoři budou u žáků s pomocí učitelů zábavnou formou rozvíjet kritické myšlení a ověřování získaných informací.
  • 13.30–17.00 Program pro učitele: Zaměříme se na internetovou bezpečnost z pohledu učitele, představíme si aktuální hrozby a rizika a zdroje či hotové metodiky, které můžete s žáky realizovat přímo ve výuce.
  • 14.00–16.00 Ředitelsko-IŤácké doupě: Paralelní blok určený vedení škol, ICT metodikům a koordinátorům a těm, které zajímá Národní plán obnovy nebo dotační možnosti a podpora škol v oblasti bezpečnosti.
  • 17.00–20.30 Program pro širokou veřejnost: Praktický blok pro dospělé a seniory, rodiče či prarodiče, kteří chtějí zodpovědně držet digitální krok.

Pojďte s námi vstříc bezpečnějšímu internetovému světu! Bude to super! Bude to mega!

Další aktuality

Rok 2023 se stal Evropským rokem dovedností

Evropská komise vyhlásila období od května 2023 do května 2024 za Evropský rok dovedností s cílem pomoci řešit nedostatek dovedností a kvalifikací na trhu práce.

Číst více

Z dodatku k osvědčení se maturanti dozví, jakou mají známku z didaktického testu

Převodník procent na známky nabízí i letos dodatek k osvědčení, jeden z dokumentů Europassu. Většina absolventů (85 %) ho dostane spolu s maturitním vysvědčením ve škole.

Číst více

Finsko: více odborného vzdělávání v angličtině

Finsko rozšiřuje řadu poskytovatelů, kteří mohou nabízet odborné vzdělávání a přípravu v angličtině. Řeší tím nedostatek pracovních sil a nabízí více studijních a pracovních příležitostí i pro cizojazyčné studenty.

Číst více

Připravili jsme pro vás dokumentární film Cesta, věnovaný integraci ukrajinských dětí

Dokument zachycuje příběhy základních škol v Ostravě, Karlových Varech a Chomutově a jejich úspěšné snahy o integraci dětí z Ukrajiny. 

Číst více

Konference Kurikulum 2023 k revizím vzdělávacích programů

V Praze proběhla dvoudenní konference s mezinárodní účastí k tvorbě a změnám vzdělávacích obsahů.

Číst více