Revize RVP ZV - Konzultant revizí - KIM ICT podpora

Konzultace je zaměřena na poskytnutí odborné metodické podpory při inovaci informatiky v souvislosti s revizemi RVP ZV v ICT, dále při zavádění a využívání digitálních technologií ve všech oblastech vzdělávání, k budování digitální infrastruktury ve škole a správy hardweru s tím souvisejícího.  Osobní konzultace je určena vedení školy, koordinátorům ŠVP, případně koordinátorům ICT, resp. všem, kteří v dané škole koordinují změny ve školním kurikulu. 

Na základě vzájemné diskuse mezi konzultujícím a zástupcem školy budou navrhována vhodná řešení ke konkrétním problémům. Dotazy poskytne škola 5 pracovních dní před konzultací, nebo např. poskytne upravované ŠVP, pokud chce na tomto dokumentu ilustrovat některý z dotazů. Konzultant se zároveň může stát průvodcem školy při zavádění změn na strategické úrovni školy. Podporu je možné čerpat opakovaně. 

Časová dotace konzultace je 1 hodina, může se však na škole opakovat, buď bezprostředně v návaznosti na hodinu předcházející a nebo v jiný dohodnutý termín. Tedy délka konzultace může být 1 - 4 hodiny.

Vzdělávací program je neakreditovaný.


Číslo programu

S14-76-14-222-14

Garant

Mgr. Pavla Sýkorová
770 190 650
770 190 650
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Druh vzdělávání
  • Revize RVP
Kraje
  • Plzeň
Datum konání

bude upřesněno

Cena

0,-Kč

icon map pin

Typ akce

Vzdělávací program

icon map pin

Počet hodin

1

icon map pin

Lektoři
  • Mgr. Pavla Sýkorová

icon map pin

Místo konání

icon map pin

MAX účastníků

1

icon map pin

Cílová skupina
ředitelům škol a školských zařízení, zástupcům ředitelů škol a školských zařízení, koordinátorům ICT, ředitelům škol, ředitelům škol

Přihlásit se