Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project


SVÁTKY A ZVYKLOSTI V PRŮBĚHU ROKU PRO UČITELE CIZÍCH JAZYKŮ

s velikonoční tématikou

V semináři představíme nové kreativní materiály a přístupy, hry, skládačky a další tvořivé tipy. Vybereme pro vás zajímavé vlastní i převzaté materiály, které se dětem obzvlášť líbí, včetně aktuálních online aplikací z naší i převzaté produkce.

Opět získáte ilustrované kreativní materiály a tipy, co u dětí funguje, co ne, jaké varianty didaktických přístupů a potřebné doplňky jsou nejúčinnější. Dozvíte se, jak pracovat tvořivě a díky tomu velmi efektivně s různými svátky a významnými dny v průběhu roku, s odpovídající slovní zásobou, příp. souvisejícími gramatickými kategoriemi. 

Pojďme se tedy společně ponořit do jednotlivých svátků, zvyklostí a obyčejů v různých zemích, podívat se na to, jak pestrým způsobem lze tato témata v hodinách učit, jak nás to může všechny bavit a navíc získáme inspiraci i pro běžná další témata v cizích jazycích. Budeme diskutovat, přizpůsobovat obsahy potřebám žáků, probírat varianty pro menší i větší kolektivy dětí, pro mladší a starší žáky, pro individuální a aktuální potřeby. Každý si přijde na své. A již tradičně bude naším hlavním motem kreativita a inspirace.


Číslo programu

Z86-03-22-241

Garant

Mgr. Radka Pazderková

770 137 188
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kraje
  • Brno
Datum konání

12. března 2024, 10.00 - 17.00

Cena

1500,-Kč

icon map pin

Typ akce

Vzdělávací program

icon map pin

Počet hodin

8

icon map pin

Lektoři
  • Mgr. Lenka Švecová
  • Mgr. Hana Urbanová

icon map pin

Místo konání

NPI ČR Brno, Moravské náměstí 249/8

icon map pin

MAX účastníků

8

icon map pin

Cílová skupina
učitelé 2. stupně ZŠ, učitelé SOŠ a SOU, učitelé SŠ

Přihlásit se