Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project


Lego rozmluví i zatvrzelé nemluviče - workshop

Používání Lega nebo jiných stavebnic ve třídě rozšiřuje škálu nástrojů učitelů cizích jazyků, zejména co se týká interakce a přirozeného učení. Aktivity s Legem jsou zábavné i náročné, a nutí k aktivitě, přemýšlení a vyjádření názoru. Při „hraní“ s kostkami Lego mají žáci a studenti všech věkových kategorií skutečně důvody k přemýšlení a mluvení!
Na příkladech angličtiny si v praktickém workshopu prostřednictvím individuálních aktivit, práce ve dvojicích a skupinové práce vyzkoušíte role „inženýra“ a „stavitele“, abyste sami na sobě zjistili, jak může používání kostek Lego v hodinách angličtiny nebo jiného cizího jazyka rozvíjet komunikační dovednosti žáků, a to i ve třídě žáků s různými jazykovými dovednostmi.
Workshop zahrnuje příklady jednoduchých i složitějších zadání (např. Show how you feel today,  Pick-a-brick Challenge,  Four-in-a-row, Balanced Figure, Create a Comic Strip, etc.). Účastníkům budou nabídnuty tipy, jak propojit tyto ukázkové aktivity s učebnicemi a plány hodin.

Účastníci si přinesou nějakou část stavebnice Lego (idálně 20-30 kostek různých tvarů, popřípadě jinou stavebnici s tímto počtem dílů).


Poznámka: VP je k lektorování pouze I. Chmelařová

Číslo programu

A119-03-24-241

Garant

Mgr. Zuzana Prokšová, DiS.

775 571 628
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Druh vzdělávání
  • Předškolní vzdělávání
  • Jazykové vzdělávání
Kraje
  • Jihlava
Datum konání

12. března 2024, 8.00 - 12.00

Cena

580,-Kč

icon map pin

Typ akce

Vzdělávací program

icon map pin

Počet hodin

4

icon map pin

Lektoři
  • Ing. Ivana Chmelařová

icon map pin

Místo konání

NPI ČR Jihlava, Zborovská 3

icon map pin

MAX účastníků

15

icon map pin

Cílová skupina
učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé 2. stupně ZŠ

Poznámka

VP je k lektorování pouze I. Chmelařová

Přihlásit se