Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project


Celoroční hry, soutěže a projekty zájmového vzdělávání

pro vychovatele ŠD, vedoucí zájmových kroužků a klubů, SVČ, učitel 1. st.

Cílem semináře je poskytnout základní informace, jak zpracovat a sestavit nejrůznější náměty činnostních aktivit zájmového vzdělávání formou celoroční hry a podle instrukcí naplánovat a rozvrhnout zajímavý program na celý rok. Celoroční hra může být přílohou vzdělávacího programu se zaměřením na dlouhodobou využitelnost v praxi. Rozpracované aktivity se zajímavými motivačními prvky následně využijí nejen pedagogičtí pracovníci zájmového vzdělávání daného zařízení, ale také pedagogové pracujících s dětmi a mládeží, kteří mají příležitost na základě fantazie, možností či podmínek nabízené činnosti libovolně kombinovat, měnit, upravovat. Celoroční hry nabízí zajímavou inspirací všem, kteří chtějí připravit dětem mladšího školního věku rozmanitou náplň volnočasových aktivit. Sestavený celoroční program lze využít zejména ve školní družině, školním klubu, středisku volného času, v zájmovém kroužku, na táboře či na škole v přírodě……….Nabídka činností určena dětem mladšího školního věku.

Přehled výuky (ukázky celoročních her, metodický a pedagogický rozbor, motivační příběh, metodické pokyny zpracování celoroční hry, tematické členění hry, výběr a nabídka činností, vlastní tvorba hry, prezentace vlastní celoroční hry).

Osmihodinová vzdělávací akce „Celoroční hry motivované pohádkovými příběhy“ se bude skládat z teoretických, ale i praktických činností. Program je připraven pro aktivity v učebně. Do programu budou začleněny i DVD prezentace a ukázky nejrůznějších činností s prvky zážitkové pedagogiky.


Číslo programu

B59-09-23-241

Číslo akreditace

MSMT-7136/2021-6-310

Garant

Mgr. Blanka Holešová

775 571 634
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Druh vzdělávání
  • Základní vzdělávání
  • 1. stupeň ZŠ
  • Zájmové a neformální vzdělávání
Kraje
  • Zlín
Datum konání

13. března 2024, 9.00 - 15.30

Cena

1520,-Kč

icon map pin

Typ akce

Vzdělávací program

icon map pin

Počet hodin

8

icon map pin

Lektoři
  • Naděžda Kalábová

icon map pin

Místo konání

NPI ČR Zlín, Potoky 267

icon map pin

MAX účastníků

16

icon map pin

Cílová skupina
pedagogové volného času, učitelé - vedoucí zájmových kroužků a klubů, učitelé 1. stupně ZŠ, učitelé speciálních škol, vychovatelé školských zařízení

Přihlásit se