Asistent/ka ředitele

Pro ředitele odboru hledáme pravou ruku :), kolegu/yni se skvělými organizačními schopnostmi, který/á bude zastřešovat administrativu odboru.

Hlavní náplň činnosti

  • Organizace a koordinace činností kanceláře ředitele;
  • Poskytování administrativní podpory odboru;
  • Komplexní vedení spisové služby a korespondence s externími subjekty (zpracování korespondence a datové schránky) ;
  • Zajišťování procesu archivace dokumentů (v analogové i elektronické podobě);
  • Zajištění přípravy dohod, cestovních příkazů, objednávek, žádostí o dovolené apod.;
  • Pomoc při organizování akcí.

Požadujeme

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání;
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu;
  • Znalost práce na PC (MS Office-Word, Excel);
  • Výbornou znalost českého jazyka;
  • Schopnost týmové práce;
  • Organizační schopnosti a příjemné vystupování;
  • Schopnost prioritizovat a dotahovat úkoly;
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci v instituci, který pomáhá celému vzdělávacímu systému;
  • Možnost osobního rozvoje a prosazení vlastních nápadů;
  • Skvělý tým kolegů, kteří Vás podrží;
  • Smlouvu na dobu určitou, 1 rok s možností prodloužení spolupráce;
  • Flexibilní pracovní dobu;
  • Zvýhodněný mobilním tarifem;
  • Příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO;
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days.

Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis zasílejte pomocí odpovědního formuláře napravo.

Místo výkonu práce

Praha, Hostivař

Předpokládaný nástup

dle dohody

Typ úvazku

plný úvazek

icon map pin