Odborný krajský metodik – Praha a Středočeský kraj

Odborný krajský metodik je odpovědný za odbornou náplň, vedení, organizaci a realizaci procesů vzdělávacích programů. Provádí evaluaci nastavených procesů, reflexi a reporting vzdělávacích programů v kraji.

Hlavní náplň činnosti

  • Koordinace, administrace a realizace dalšího vzdělávání v kraji;
  • Koordinace, administrace a realizace pilotáže a implementace metodických kabinetů v kraji (osobní kontakt s řediteli škol, účast na poradách zřizovatelů a předávání aktuálních informací z projektu);
  • Odpovědnost za provedení předem nastavených evaluačních procesů v kraji;
  • Metodická činnost v kraji;
  • „Helpdesk“ pro pedagogickou veřejnost;

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání I. stupně (ideálně pedagogického zaměření);
  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti vzdělávání;
  • Znalost školského terénu;
  • Práci v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni;
  • Organizační schopnosti;
  • Komunikační a prezentační dovednosti;
  • Schopnost identifikace a kvalitní řešení problémů.

Výhodou bude, pokud:

  • Máte zkušenost s plánováním, realizací, monitorováním a vyhodnocováním vzdělávacích programů;
  • Umíte administrovat e-learningové systémy;
  • Máte tutorské nebo lektorské dovednosti;
  • Umíte pracovat s informačními systémy;
  • Máte předchozí zkušenosti v projektech ESF;
  • Znáte školskou legislativu;
  • Máte zkušenost s didaktikou předmětu;
  • Máte zkušenosti s vedením menších týmů.

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci v instituci, který pomáhá celému vzdělávacímu systému;
  • Příležitost ovlivňovat kvalitu vzdělávání v ČR;
  • Činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu;
  • Možnost osobního rozvoje a prosazení vlastních nápadů;
  • Skvělý tým kolegů, kteří Vás podrží;
  • Ideálně práci na plný úvazek, jsme ochotni se domluvit i na zkráceném úvazku;
  • Smlouvu na dobu určitou, 1 rok s možností prodloužení spolupráce;
  • Flexibilní pracovní dobu;
  • Zvýhodněný mobilním tarifem;
  • Příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO;
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days.

Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis zasílejte pomocí odpovědního formuláře napravo.

Předpokládaný nástup

říjen 2022

Typ úvazku

plný úvazek / zkrácený úvazek

icon map pin

Platové podmínky

dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.