Lektoři na DIGI kurzy

Do našeho týmu v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR) hledáme lektor(k)y, a to rovnou v celé ČR. Jedná se o kurzy, které slouží jako metodická podpora související se změnami RVP ZV v oblasti nově zavedené klíčové kompetence – digitální.

Obecná charakteristika pozice

Jste aktivní učitel/ka? Využíváte ve své výuce digitální technologie a chcete se aktivně spolupodílet při zavádění aktuálních změn RVP ZV, kterými české školství právě prochází? Rád/a se učíte a rozvíjíte dle nových trendů? Pak čtěte dále!

Hlavní náplň činnosti

Lektorování kurzů:

  • zaměřených na rozvíjení digitálních kompetencí na základních školách
  • každý v rozsahu 12-24 hodin
  • pro vzdělávací obor dle Vaší aprobace
  • ve Vámi zvolených krajích v ČR

Požadujeme

  • učitelskou praxi z oblasti vzdělávání primárně na základních školách
  • orientaci v oblasti digitálních technologií a dovedností
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • aktivní přístup

Nabízíme

  • úvodní vzdělávací programy, podpůrné kurzy, možnosti supervizních konzultací a vzájemných setkávání lektorů pro sdílení zkušeností a nových nápadů po celou dobu Vaší lektorské činnosti,
  • práci na DPČ, DPP,
  • předpokládaný nástup podzim 2022
  • očekávaná spolupráce během celého projektu, tedy do prosince 2025.

 V případě, že Vás tato nabídka zaujala, prosíme o vyplnění zde: Formulář

Následně Vás budeme kontaktovat. Již není třeba reagovat přes formulář vpravo, vedle textu inzerátu.

Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.

Předpokládaný nástup

září 2022

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

icon map pin