Manažer pro e-learning

Máte zkušenosti s vedením projektu a e-learningem? Chcete pracovat ve skvělém kolektivu a pomáhat vzdělávacímu systému? Pak čtěte dále :)

Obecná charakteristika pozice

Hledáme kolegu na pozici projektového manažera pro podporu e-learningového vzdělávání v NPI . Vzděláváme pedagogy i ředitele škol z celé ČR v nejrůznějších tématech, potřebných ve výuce i pro práci ve škole a vedení školy.

Naším mottem je “aby se děti těšily do školy a učitelé měli tu nejlepší práci na světě “, tak pojďte do toho s námi!

Hlavní náplň činnosti

  • vedení projektu, který má za cíl vytvořit centrální LMS pro vedení e-learningových kurzů (v Moodle)
  • nastavení procesů pro vytváření e-learningových kurzů pro projekty celé organizace
  • příprava čistě e-learningových nebo blended kurzů (principy, doporučení, metodiky, šablony, vzorové kurzy...)
  • sestavení a vedení podpůrného týmů pro administraci, multimédia a tutorování e-learningových kurzů

Požadujeme

  • koordinační dovednosti, vedení úkolů/projektů
  • dobré povědomí o principech a zásadách vytváření a realizace e-learningových kurzů pro dospělé
  • zkušenosti s e-learningovými formami studia
  • digitální kompetence na pokročilé úrovni
  • anglický jazyk na úrovni min. B2
  • samostatnost, ale zároveň i schopnost pracovat v týmu
  • ochotu pracovat v online prostředí
  • zájem učit se nové věci

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci v instituci, který pomáhá celému vzdělávacímu systému
  • příležitost ovlivňovat kvalitu vzdělávání v ČR
  • možnost osobního rozvoje a prosazení vlastních nápadů
  • skvělý tým kolegů, kteří Vás podrží
  • práci na plný úvazek (lze i nižší, dle dohody)
  • možnost home office s flexibilní pracovní dobou (pouze občasná účast na poradách v centru Prahy) nebo práci v kanceláři v Praze na Senovážném náměstí, V Hostivaři nebo na Proseku
  • notebook a mobilní telefon se zvýhodněným mobilním tarifem
  • příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days
  • platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.
  • nástup ihned

Předpokládaný nástup

dle dohody

Typ úvazku

práci na plný úvazek (lze i nižší, dle dohody)

icon map pin

Platové podmínky

13. platová třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.