Kolega do oddělení Digitalizace ve vzdělávání

Do našeho týmu hledáme nového fajn zkušeného kolegu, který je zapálený pro digitální technologie a chce se podílet na jejich implementaci do škol. Uvítáme člověka, který již má odborné zkušenosti v této oblasti a dokáže je správně využít v praxi.

Obecná charakteristika pozice

Naším mottem je “pomáhat učitelům používat digitální technologie ve škole tak, aby zažívali smysluplnost a úspěch svých žáků z práce s digitálními technologiemi”. Pomáháme nastavit takové podmínky a procesy ve vzdělávání, které umožní účinně využívat digitální technologie na podporu výuky a učení a rozvíjet digitální kompetence žáků.

Hlavní náplň činnosti

  • vytváření koncepce metodické pomoci poskytované pedagogům
  • odborná i popularizační publikační činnost
  • vystavování odborných posudků, expertíz, analýz, zpráv apod.
  • prezentace vlastní práce na seminářích
  • spolupráce na tvůrčích úkolech týmu(do budoucna možné i vedení úkolu)
  • sledování nových trendů rozvoje vzdělávání
  • účast na konferencích a dalších akcích
  • navazování spolupráce s dalšími organizacemi

Požadujeme

  • pedagogické vzdělání a zkušenosti v oboru min. 3 roky
  • odborné zkušenosti s tvorbou koncepce metodické pomoci pedagogům
  • zkušenosti s tvorbou odborných posudků, expertíz, analýz, zpráv apod.
  • znalost školské legislativy
  • digitální kompetence na pokročilé úrovni
  • osobní zkušenosti s využíváním technologií při vzdělávání
  • zkušenosti s koordinací činností
  • prezentační dovednosti
  • samostatnost, ale zároveň i schopnost pracovat v týmu
  • ochotu pracovat v online prostředí
  • zájem učit se nové věci
  • anglický jazyk na úrovni min. B2

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci v instituci, která chce přispívat tomu, “aby se děti těšily do školy
    a učitelé měli tu nejlepší práci na světě”
  • příležitost ovlivnit kvalitu vzdělávání v ČR
  • možnost osobního rozvoje a prosazení vlastních nápadů
  • skvělý tým kolegů, kteří Vás podrží
  • práci na plný nebo částečný úvazek (dle dohody)
  • možnost home office s flexibilní pracovní dobou (pouze občasná účast na poradách v centru Prahy) nebo práci v kanceláři v Praze na Senovážném náměstí, V Hostivaři nebo na Proseku
  • notebook a mobilní telefon se zvýhodněným mobilním tarifem
  • příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days
  • platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.
  • nástup ihned

Předpokládaný nástup

dle dohody

Typ úvazku

plný nebo částečný

icon map pin

Platové podmínky

platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.