Projektový administrátor IPs SYPO

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektový administrátor IPs SYPO

Hlavní náplň činnosti

  • Je zodpovědný za věcnou správnost administrativy projektu.
  • Zpracovává příslušné materiály pro vykazování monitorovacích indikátorů v rámci zpráv o realizaci (práce v systému ISKP14 +).
  • Zodpovídá za kompletaci jednotlivých částí (věcná a finanční) všech typů monitorovacích zpráv, jejich sestavení a odevzdání řídícímu orgánu.
  • Připravuje podklady pro jednotlivé kontroly a účast při kontrolách.
  • Spolupracuje na přípravě výběrových řízení.
  • Připravuje podklady pro rozhodování o změnách projektu.
  • Účastní se porad realizačního týmu.
  • Administruje projektovou dokumentace v interních systémech a databázích.
  • Archivuje dokumentaci projektu dle OP VVV a Prince 2.

Požadujeme

  • VŠ, příp. SŠ vzdělání s víceletou praxí.
  • Obecná orientace v problematice strukturálních fondů EU.
  • Znalost procesu administrace projektu, pravidel a požadavků na tvorbu monitorovacích zpráv.
  • Legislativa veřejných zakázek a pravidla hospodářské soutěže.
  • Počítačová způsobilost (pokročilejší ovládání počítače, výborná znalost MS Office).
  • Schopnost analytického uvažování, orientace na výsledky.
  • Flexibilita, schopnost samostatného rozhodování, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce.
  • Prezentační dovednosti.
  • Ústní i písemná komunikace na vysoké úrovni.
  • Time management.
  • Pravidla archivace projektu.

Výhodou bude, pokud:

máte:

  • Znalost pravidel operačních programů financovaných z ESF (zejména OP VVV).
  • Praktické znalosti ISKP 14+.
  • Orientaci v základech obchodně-smluvní problematiky.
  • Publikační činnost.

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené.
  • Pět dní indispozičního volna.
  • Dobré platové podmínky.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Příspěvek na stravování.
  • Pracovní prostředí na prestižní adrese v centru Prahy.
  • Zázemí stabilní státní organizace.
  • Intenzivní činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu.
  • Pracovní smlouvu na celý úvazek do konce projektu, tj. 30. 6. 2023 s možností další spolupráce v navazujícím projektu.

Do předmětu zprávy uvádějte „Projektový administrátor IPs SYPO“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Místo výkonu práce

Praha 1 – Nové Město, Senovážné náměstí

Předpokládaný nástup

1. 9. 2022 či dle dohody

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin