Metodik pro 1. stupeň ZŠ

Do našeho týmu hledáme metodika pro 1. stupeň ZŠ v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR).

Hlavní náplň činnosti

  • Navrhování koncepce vzdělávacích programů a metodických materiálů.
  • Zpracování rešerše zdrojů.
  • Recenze metodických a vzdělávacích materiálů.
  • Provazování oblasti oborové didaktiky s inovacemi z digitálního vzdělávání.
  • Inovace metodik na základě sledování tuzemských i zahraničních trendů.
  • Formulace zadání pro autory metodických materiálů a vzdělávacích aktivit pro učitele 1. stupně.
  • Hodnocení účinnosti vzdělávání pro učitele 1. stupně a dosažení nastavených vzdělávacích cílů.
  • Spolupráce při školení a metodickém vedení lektorů realizujících podporu učitelů 1. stupně.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Lektorské, prezentační schopnosti a dovednosti.
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost.
  • Schopnost komunikace, strukturovaného uvažování a plnění úkolů.
  • Schopnost týmové práce.
  • Pokročilé uživatelské digitální dovednosti, zkušenosti z online vzdělávání a z online komunikace.
  • Odbornost v rozvoji digitálních kompetencí žáků a pedagogů.
  • Zkušenosti v práci s cílovou skupinou pedagogických pracovníků a jejich vedení v procesu výuky či práci s žáky.

Výhodou bude, pokud:

  • Budete mít zkušenosti při tvorbě kurikulárních materiálů, rámcových či školních vzdělávacích programů a opor pro plánování výuky ve škole či v jiných aktivitách žáků.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení ve 13. platové třídě s osobním příplatkem odpovídajícím pracovním výsledkům.
  • Stravenky.
  • Práce na úvazek 0,3-0,5 (DPČ), po dohodě lze doplnit do výše plného úvazku zapojením do řešení jiných úkolů.
  • Předpokládaný nástup červenec 2022.
  • Očekávaná spolupráce do prosince 2025.
  • Pracoviště Praha, Senovážné náměstí nebo Hostivař, v kombinaci s částečným homeoffice vhodné po dohodě i pro mimopražské.

Předpokládaný nástup

červenec 2022

Typ úvazku

0,3 - 0,5 DPČ, dále dle dohody

icon map pin