Referent školství, výchovy a vzdělávání - garant předškolního vzdělávání

Máte na srdci kvalitu předškolního vzdělávání? Máte zkušenosti z praxe v mateřské škole? Chtěl/a byste se podílet na metodické podpoře učitelů v mateřských školách? Pak hledáme právě Vás.

Obecná charakteristika pozice

Jako referent v oblasti předškolního vzdělávání budete přímo podřízen/a vedoucí Oddělení předškolního a prvostupňového vzdělávání.

Hlavní náplň činnosti

  • Spolupráce na úpravách RVP PV.
  • Komunikace inovací předškolního vzdělávání s odbornou i laickou veřejností.
  • Tvorba metodické podpory pro učitele mateřských škol.
  • Spolupráce a koordinace činnosti s garanty společného vzdělávání pro vytváření cílené metodické podpory v oblasti vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Spolupráce a koordinace činnosti s ostatními garanty na vytváření propojeného kurikula.
  • Zodpovídání dotazů konzultačního centra.

Budete mít odpovědnost za:

  • Plnění úkolů a aktivit přidělených nadřízeným pracovníkem.
  • Komunikaci zohledňující principy předškolního vzdělávání a podporující plynulý přechod dítěte z předškolního do základního vzdělávání.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti předškolního vzdělávání.
  • Praxi minimálně 5 let v oboru.
  • Orientaci v základních právních předpisech (školský zákon, související vyhlášky).
  • Zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti.
  • Občanskou a morální bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud:

  • Máte orientaci či zkušenost v oblasti prvostupňového vzdělávání a/nebo vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.

Nabízíme

  • Získání pracovních zkušeností v prostředí stabilní odborné instituce.
  • Profesní a lidskou podporu vysoce motivovaného pracovního týmu.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.
  • Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • Platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv. „sickdays“.
  • Příspěvek na stravování prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass).
  • Zvýhodněný mobilní tarif.

Místo výkonu práce

Praha 10 – Hostivař, Weilova 1271/6, 102 00 Praha 10

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin