Asistent/ka ředitele

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Asistent/ka ředitele

Hlavní náplň činnosti

  • Organizaci a koordinaci činností kanceláře ředitele, poskytování administrativního i širšího servisu pro poradu ředitelů odborů.
  • Komplexní vedení, koordinaci a metodické usměrňování spisové služby zahrnující dokumenty s diskrétními údaji, vnitřní předpisy organizace a korespondenci s externími subjekty (zpracování korespondence a datové schránky) a to jak v analogové podobě, tak při elektronické evidenci pohybu dokumentů.
  • Spolupráci při zavádění spisové služby (EPD) v jeho širších funkcionalitách v rámci všech agend a úseků činnosti NPI ČR a dohled nad jejím správným používáním.
  • Zajišťování procesu archivace dokumentů (v analogové i elektronické podobě).
  • Zajištění přípravy dohod, cestovních příkazů, objednávek, žádostí o dovolené apod.
  • Pomoc při organizování akcí.

Požadujeme

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu.
  • Aktivní práci na PC (MS Office-Word, Excel).
  • Výbornou znalost českého jazyka a angličtiny na úrovni B1.
  • Schopnost týmové práce.
  • Organizační schopnosti a příjemné vystupování.
  • Schopnost prioritizovat a dotahovat úkoly.
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

  • Práci na plný (případně částečný) úvazek.
  • Zařazení v platové třídě 8 dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění NV č. 263/2018 Sb.
  • Získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce.
  • Možnost profesního rozvoje.
  • IT vybavení (notebook, mobilní telefon se zvýhodněným mobilním tarifem).
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, zdravotní volno, osobní volno).
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days ročně.
  • Kancelář v centru Prahy.

Předpokládaný nástup

Ihned/dohodou

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin