Evaluátor v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ

Projekt Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR

 Hledáme do našeho týmu 1-2 osoby na nastavení a realizaci interní evaluace projektu. Rolí aktivity evaluace bude dodávat průběžně zpětnou vazbu lektorům, IT guru a metodikům, jestli podoba nastavených služeb odpovídá záměrům a hlavním cílům Národního plánu obnovy (linie 3.1) a také aktuálním potřebám cílových skupin.

Hlavní náplň činnosti

  • Evaluátor nastavuje procesy a metody evaluace projektových aktivit a evaluační design.
  • Připravuje a realizuje vyhodnocení dopadu projektu a jeho jednotlivých aktivit.
  • Tvoří strategické a metodické dokumenty v oblasti evaluace všech klíčových aktivit.
  • Na základě sebrané zpětné vazby a realizovaných aktivit průběžně vyhodnocuje přínosy a dopady projektových aktivit a poskytuje doporučení k dalšímu postupu.
  • Spolupracuje s manažery projektu, aktivit a koordinátory aktivit za účelem zajištění maximálního možného dopadu projektu.

Požadujeme

  • Velmi dobré digitální dovednosti.
  • Základní orientace v problematice vzdělávání na školách.
  • Komunikační dovednosti.
  • Organizační dovednosti.

Výhodou bude, pokud:

  • Máte zkušenost práce s cílovou skupinou.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení ve 13. platové třídě s osobním příplatkem odpovídajícím pracovním výsledkům.
  • Stravenky.
  • Práce na plný úvazek (HPP), možnost rozdělení maximálně mezi 2 osoby.
  • Předpokládané datum nástupu květen 2022.
  • Očekávaná spolupráce do března 2026.
  • Pracoviště Praha, Senovážné náměstí nebo Hostivař, v kombinaci s částečným homeoffice vhodné po dohodě i pro mimopražské.

Předpokládaný nástup

květen 2022

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin