Koordinátor online podpory pedagogických pracovníků v oblasti digitálního vzdělávání v ČR (koordinátor aktivity/organizační garant)

Projekt Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR

 Hledáme do našeho týmu osobu odpovědnou za koordinaci tvorby a předávání online kurzů projektu směrem ke krajské síti koordinátorů a také pedagogické veřejnosti napřímo. Osoba také bude aktivně v prostředí SLACK a MS TEAMS komunikovat s lektory, metodiky a IT guru, podporovat komunitní výměnu zkušeností lektorů a najatých externistů. Díky péči tohoto koordinátora bude každý spolupracovník projektu podílející se na podpoře škol mít všechny informace, bude mít příležitosti pro svůj vlastní rozvoj a dostane takovou zpětnou vazbu na svou práci (s evaluátory a koordinátory kvality) díky, které služby projektu budou po celou dobu kvalitní a atraktivní pro pedagogickou veřejnost.

Hlavní náplň činnosti

  • Odpovídá za řízení a koordinaci organizační a provozní stránky tvorby metodických materiálů a vzdělávacích aktivit.
  • Spolupracuje s odborným garantem při koordinaci činností, komunikuje s autory/tvůrci materiálů a aktivit.

Požadujeme

  • Velmi dobré digitální dovednosti.
  • Základní orientace v problematice vzdělávání na školách.
  • Komunikační dovednosti.
  • Organizační dovednosti.

Výhodou bude, pokud:

  • Máte zkušenost práce s cílovou skupinou.
  • Máte zkušenosti s nastavením a provozováním e-learningu, webinářů či dalších forem online vzdělávání.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení ve 13. platové třídě s osobním příplatkem odpovídajícím pracovním výsledkům.
  • Stravenky.
  • Práce na úvazek 0,5 (HPP).
  • Předpokládané datum nástupu květen 2022.
  • Očekávaná spolupráce do března 2025.
  • Pracoviště Praha, Senovážné náměstí nebo Hostivař, v kombinaci s částečným homeoffice vhodné po dohodě i pro mimopražské.

Předpokládaný nástup

květen 2022

Typ úvazku

Pracovní poměr na 0,5

icon map pin