Manažer klíčové aktivity pro vývoj informačního ekosystému

Projekt Národní plán obnovy 3.1 NPI ČR

Hledáme do našeho týmu manažera se znalostí potřeb a specifik pedagogické veřejnosti při zajištění celoživotního vzdělávání pedagogických pracovníků, přístupu pedagogů k informačním zdrojům, seznamování učitelů s inovacemi ve vzdělávání a zlepšování prostředí škol ke lepšímu učení žáků. Systém, který bude projekt vyvíjet, bude v rámci služeb NPI ČR integrovat ty nejefektivnější a nejatraktivnější online služby pro české učitele a nabídne jim unikátní službu přístupu k informacím, lidem a inovacím. Součástí vyvíjeného systému jsou dva moduly - portfolio produktů a služeb pro učitele (nabídky vzdělávání, personalizované informační zdroje a další) a modul umožňující spolupráci odborníků a učitelů na nových RVP/ ŠVP, tematickými plány a dalšími podklady škol pro rozvoj vlastního uchopení rámců a standardů v rámci ČR. Část aktivity bude probíhat subdodavatelskými vztahy, rolí manažera bude tedy sjednat odpovídající podmínky a cyklus řízení kvality a akceptací dodávané zakázky/služby.

Hlavní náplň činnosti

  • Manažer aktivity řídí samostatnou aktivitu projektu a dosahování cílů dané aktivity.
  • Je odpovědný za veškeré plánování a řízení realizace aktivity.
  • Odpovědný za zajištění výstupů aktivity a jejich akceptaci hlavním manažerem a dalšími zúčastněnými stranami.
  • Řídí personální stránku aktivity a zajišťuje veškeré komunikační toky uvnitř aktivity i v rámci i s projektem.
  • Je odpovědný za veškeré činnosti a výstupy, které aktivita realizuje a v požadované kvalitě.
  • Společně s hlavním manažerem, systémovým koordinátorem a manažery ostatních aktivit nastavuje společné strategie projektu, komunikuje aktivitu na venek, schvaluje změny v rámci řízení aktivity v rámci jemu vymezených tolerancí.

Požadujeme

  • Pokročilé digitální kompetence.
  • Orientace v problematice tvorby/inovace informačních systémů.
  • Základní orientace v problematice vzdělávání na školách, zejména v oblasti strategického plánování vedení škol a podpory pedagogických pracovníků a v oblasti tvorby kurikulárních dokumentů.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Zkušenosti s vedením projektu min 5 let.

Výhodou bude, pokud:

  • Máte zkušenost práce s IT.
  • Máte manažerské zkušenosti v podobné oblasti.

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v 13. platové třídě s osobním příplatkem odpovídajícím pracovním výsledkům.
  • Stravenky.
  • Práce na plný úvazek (HPP).
  • Předpokládané datum nástupu květen 2022.
  • Očekávaná spolupráce do března 2024.
  • Pracoviště Praha, Senovážné náměstí nebo Hostivař, v kombinaci s částečným homeoffice vhodné po dohodě i pro mimopražské.

Předpokládaný nástup

květen 2022

Typ úvazku

Pracovní poměr

icon map pin