Administrativní podpora do projektu Ředitel naživo a NPI

Chyť se administrativy a organizace v jedinečném projektu (Kvalifikační studium - Lídr školy), na kterém spolupracuje Ředitel naživo a Národní pedagogický institut (NPI). Na této pozici si představujeme člověka s pečlivou duší, který je schopen zhostit se administrativní práce v dynamicky se měnícím kontextu, dotahovat věci do konce a držet je pro všechny přehledné.

Hlavní náplň činnosti

Vytvořili jsme unikátní akreditovaný vzdělávací program Ředitel naživo, který dlouhodobě rozvíjí dvojice z vedení škol. Vize programu je následující: „Chceme ředitele, kteří trvale zařizují, že se v jejich škole každé dítě učí naplno a s radostí.“ V týmu jsou ředitelé s desítkami let praxe, lídři z progresivních firem, lidé z nevládních organizací, zabývajících se vzděláváním, a odborníci z akademické sféry. Tento program má dopad na tisícovky dětí v základních a středních školách. Proto se chystáme spolupracovat s Národním pedagogickým institutem a společně budeme vytvářet nové kvalifikační studium, na základě, kterého se má v budoucnu změnit standard ředitelské pozice.

Požadujeme

  • Zajištění technické a organizační koordinace setkávání pracovní skupiny.
  • Přípravu a koordinaci schůzek členů realizačního týmu.
  • Administrace a koordinace procesu náboru účastníků a veškerá komunikace s nimi.
  • Koordinace procesu náboru nových kolegů do obsahového týmu (lektoři).
  • Zajištění zázemí pro vzdělávací setkání.
  • Podporu týmu v administrativních úkonech spojených s realizací projektu.
  • Základní IT administrativu (přístupy, maily, kalendáře, archivace, ...)
  • Spolupráci na zajišťování smluv a další dokumentace spojené s aktivitami v rámci programu.
  • V první řadě jednoznačný soulad s vizí a hodnotami programu.
  • Týmovost + samostatnost.
  • Férovost a otevřenost.
  • Radost z provozní a organizační práce.
  • Dobré organizační schopnosti, důslednost a pečlivost.
  • Velmi dobrou uživatelskou zdatnost s počítačem (zejména G Suite).
  • Flexibilitu pracovat v rychle se měnícím kontextu.
  • Nasazení, aktivní přístup, přímou komunikaci.

Nabízíme

  • Být u změny českého vzdělávacího systému.
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor přispět tím nejlepším ze sebe.
  • Prostor hodně se učit a objevovat.
  • Finanční ohodnocení odpovídající požadovaným dovednostem a zkušenostem.
  • Flexibilní pracovní doba, z velké části možnost práce na dálku.
  • Práci ideálně na 1,0 úvazek (kombinace 0,5 HPP + 0,5 DPČ v projektu u NPI) v Praze v kanceláři Učitele naživo (Vršovická 5, Praha 10) a NPI (Senovážné nám. 25, Praha 1).
  • Nástup možný nejpozději 1. 6. 2022.

  • Pomocí tohoto formuláře nám prosím pošlete svůj životopis a krátký motivační dopis (max. 2 normostrany).
  • Motivační dopis by měl obsahovat odpovědi na tyto otázky:
    - Jaké jsou Vaše motivace zapojit se do našeho týmu?
    - Jaké jsou Vaše zkušenosti relevantní k pracovní pozici?
  • Podklady pro výběrové řízení přijímáme do 30. dubna 2022.

Předpokládaný nástup

Nejpozději 1. 6. 2022

Typ úvazku

Kombinace pracovní poměr/dohoda o pracovní činnosti

icon map pin