Recepční NPI ČR

Práce na recepci instituce.

Obecná charakteristika pozice

Běžná práce na recepci (každodenní odblokování a zablokování zabezpečených prostor, odemykání budov a chodeb, práce s telefony, práce v rámci recepce, řešení příchozí a odchozí pošty a telefonických hovorů, komunikace s příchozími, zapisování návštěv a vozidel).

Hlavní náplň činnosti

Práce na recepci: maximálně 7 dní v měsíci při 11hodinových směnách v pracovních dnech v časech od 6:30 do 17.30, výjimečně záskok na recepci v Hostivaři (8 hodin ranní od 6:30 do 14:30 nebo 4 hodiny odpolední od 14:30 do 18:30).

Požadujeme

  • zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní dovednosti
  • občanskou a morální bezúhonnost

Výhodou bude, pokud:

  • praxe v oboru

Nabízíme

  • pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou
  • platové zařazení 120 Kč/za hodinu, maximálně 80 hodin za měsíc

Praha 1 – Nové Město, Senovážné náměstí 872/25, výjimečně po dobu zástupu i Weilova 1271/6

Předpokládaný nástup

Dohodou, nejlépe k 1. 10.2021

Typ úvazku

Dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou

icon map pin

Platové podmínky

120 Kč/za hodinu, maximálně 80 hodin za měsíc