Garant pro oblast DIGI

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Garanta pro oblast digitálních kompetencí. Hledáme garanty pro tyto stupně vzdělávání – základní vzdělávání, gymnázia, střední odborné školy.

Obecná charakteristika pozice

V týmu uvítáme někoho, kdo sleduje trendy v digi a učí podle nich. Někoho, kdo zná rozdíl mezi digitálními kompetencemi a novou informatikou. Zkušeného člověka na svém místě, který bude:

  • metodickou podporou pro náš tým,
  • odborníkem se zkušenostmi z digi prostředí,
  • znalcem nových RVP,
  • mít manažerské dovednosti a dokáže vést svůj tým.

Hlavní náplň činnosti

  • garance kvality výstupů z pohledu digitálních kompetencí
  • odborná spolupráce při tvorbě digi kurzů a metodických materiálů na podporu rozvoje digitálních kompetencí žáků a učitelů
  • analýzy potřeb učitelů v digitální oblasti a návrhy metodické podpory, která je řeší
  • organizační a odborná podpora metodiků a učitelů
  • řešení související agendy napříč týmy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Pedagogickou praxi
  • několikaletou zkušenost z oblasti tvorby metodických materiálů
  • odbornost v oblasti rozvoje digitálních kompetencí žáků
  • pokročilé uživatelské digitální dovednosti, zkušenosti z online spolupráce a komunikace
  • znalost vzdělávacích rámcových programů, porozumění změnám RVP ZV a RVP G z roku 2021
  • aktivitu a nadšení
  • koncepční a analytické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost

Nabízíme

  • možnost spolupráce formou DPP/DPČ
  • spolupráci v týmu odborníků, se kterými se můžete vzájemně inspirovat
  • práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • příležitost profesního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • home office – pracujeme online a hledáme tak garanty po celé ČR s tím, že osobně se scházíme jednou za dva měsíce v našich kancelářích na Hostivaři nebo Senovážném náměstí

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

icon map pin

Platové podmínky

Dle domluvy