Ao acessar o MundoFut, os fãs de futebol podem desfrutar dos jogos ao vivo de clubes consagrados, como Manchester United e Manchester City, além de outros times importantes da Premier League. copa libertadores A plataforma também disponibiliza informações atualizadas sobre as partidas, classificações e destaques dos jogos do campeonato inglês e do Campeonato Brasileiro.UX/UI Designér/ka do týmu Design & Digital

Do našeho týmu Design & Digital hledáme UX/UI designérku nebo designéra se zápalem pro vzdělávání a design služeb. Hledáme někoho, kdo zvládne navrhovat webové aplikace pro české učitele, učitelky, ředitele a ředitelky a nebojí se velkých projektů, které mají strategické dopady na český vzdělávací systém.

Obecná charakteristika pozice

Vize našeho týmu zní takto – Designové myšlení je pro nás jedním z klíčových nástrojů, který nám pomáhá rozvíjet a zvyšovat dopady interních a externích služeb NPI ČR, a to hlavně tím, že pracujeme s reálnými potřebami koncových uživatelů a stakeholderů.

Naším mottem v NPI ČR je, aby se děti těšily do školy a učitelé měli tu nejlepší práci na světě. Proto na půdě NPI ČR existuje více než rok tým, který se stará nejen o digitální uživatelskou zkušenost všech našich cílových skupin.

V našem týmu se potkáš s UX výzkumníky, designéry služeb, projektovými a produktovými manažery. Jsme tým nadšených lidí, kteří se snaží měnit status quo ve státní správě, umíme pracovat remote i onsite. Onsite setkání probíhají v Praze na Senovážném náměstí.

Hlavní náplň činnosti

 • Zodpovědnost za návrh uživatelského prostředí různých digitálních platforem pro české učitele, učitelky, ředitelky a ředitele, ale i další cílové skupiny v našem vzdělávacím ekosystému 
 • Aplikace a rozvoj nově připravovaného design systému NPI ČR 
 • Spolupráce s kolegy produktovými manažery, výzkumníky a designéry služeb
 • Aktivní spolupráce na výzkumech a uživatelských testováních 
 • Práce s analytickými daty (Google Analytics, Microsoft Clarity apod.)  
 • Příprava podkladů pro vývojový tým (většinou externí) 
 • Návrh a implementace strategických UX řešení napříč všemi různými webovými platformami (v současné době spravujeme 40 různých webů)

Požadujeme

 • Zkušenost a přehled v oblasti UX/UI designu (prosíme o portfolio)
 • Znalost principů a zásad design thinking; 
 • Práce v nástroji Figma a dalších digitálních nástrojích (Miro, Airtable apod.);
 • Samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu s rozdílnými typy lidí; 
 • Chtít se učit nové věci.

Nabízíme

 • Zajímavou a kreativní práci v instituci, která ovlivňuje celý vzdělávací systém v České republice; 
 • Možnost osobního rozvoje, vzdělávání a realizaci vlastních nápadů; 
 • Práci na různý typ úvazku – ze začátku ideálně projektová spolupráce a poté navýšení úvazku
 • Flexibilní pracovní dobu a fungování remote; 
 • Platové ohodnocení, které dává smysl; 
 • Nástup duben/květen 2023. 

icon map pin

Místo výkonu práce

Praha nebo remote

icon map pin

Předpokládaný nástup

Duben/Květen 2023

icon map pin

Typ úvazku

Projektová spolupráce

icon map pin

Platové podmínky

Napište nám své jméno

Napište nám své telefonní číslo, na které vás budeme moct kontaktovat

Napište nám svůj email, na který vás budeme moct kontaktovat

Neplatný vstup

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení.