Zdatní tvůrci metodických materiálů

Do našeho týmu v projektu podporujícího digitální vzdělávání v ZŠ/SŠ (Národní plán obnovy 3.1 Digi v rámci NPI ČR) hledáme aktivní učitele 2. stupně základních škol pro tyto vzdělávací obory (Fyzika, Člověk a svět práce, Hudební výchova) gymnázií pro tyto obory (Člověk a svět práce, Hudební výchova, Výchova ke zdraví, Tělesná výchova) a učitele všeobecně vzdělávacích předěmětů na středních odborných školách.

Obecná charakteristika pozice

V projektu přivítáme především učitele, kteří mají zkušenosti s tvorbou materiálů pro rozvoj digitálních kompetencí u žáků a pracují v souladu se změnami v RVP ZV, RVP G a RVP SOV v digitální oblasti. Nebojí se nových trendů a celkově digitalizace výuky. Mají zájem o nové RVP a chtějí je zapojit do své výuky.

Hlavní náplň činnosti

  • zajištění, příprava a realizace odborné metodické podpory v oblasti rozvoje digitální kompetence v daném oboru
  • tvorba výukových aktivit, článků, videí a dalších forem metodické podpory pro učitele
  • spolupráce s dalšími tvůrci obsahu
  • řešení didaktických a metodických nesrovnalostí
  • rešerše zdrojů

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • min. 2 roky učitelské praxe
  • odbornost v oblasti rozvoje digitální kompetence ve výuce
  • znalost českého kurikula, vč. změn v RVP ZV, RVP G, RVP SOV
  • metodické a didaktické znalosti
  • koncepční a analytické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • práci na úvazek 0,3 formou DPČ/DPP, dále dle domluvy
  • získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce
  • zajímavou tvůrčí práci a podporu v týmu tvůrců obsahu
  • příležitost profesního rozvoje
  • nástup dle domluvy
  • pružnou pracovní dobu
  • home office – pracujeme online a hledáme tak tvůrce po celé ČR s tím, že osobně se scházíme jednou za dva měsíce v našich kancelářích na Hostivaři nebo Senovážném náměstí

Předpokládaný nástup

Dle domluvy

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

icon map pin