Pozvánka na odborný panel projektu APIV A

Pozvánka na odborný panel projektu APIV A

Národní pedagogický institut České republiky

3. 2. 2021 − Srdečně zveme všechny kolegy a další zájemce na odborný panel k tématu Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání – vzdělávací program Aplikovaná behaviorální analýza.

Odborný panel se uskuteční dne 9.2.2021 od 9:00 do 15:00 prostřednictvím aplikace ZOOM.

Cílem odborného panelu je seznámit odbornou veřejnost se vzdělávacím programem Aplikovaná behaviorální analýza, který byl připraven a pilotně ověřen v projektu APIV A ve spolupráci s Masarykovou univerzitou v Brně a tuzemskými i zahraničními odborníky.

Program DVPP směřuje k podpoře profesních kompetencí pedagogických pracovníků při vzdělávání žáků s poruchou autistického spektra (PAS) v rámci inkluzivního vzdělávání. S přítomnými zástupci odborné veřejnosti bude vzdělávací program diskutován. Zároveň budou nastíněny aktuální možnosti a potřeby ve vzdělávání vaplikované behaviorální analýze včeském vzdělávacím systému a rovněž realizace a aplikace Aplikované behaviorální analýzy ve školách a školských zařízeních v ČR.

Váš zájem o účast potvrzujte nejpozději do 7. 2. 2021 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následně Vám bude zaslán odkaz na připojení k odbornému panelu.

Program odborného panelu ke stažení.

Těšíme se na společné setkání!