Odborný panel na téma „DVPP – těžiště profesního rozvoje pedagogů“ 

Odborný panel na téma „DVPP – těžiště profesního rozvoje pedagogů“ 

Vlasta Kohoutová

29. 5. 2020 – Projekt APIV A – Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem připravuje odborný panel „DVPP – těžiště profesního rozvoje pedagogů“. Cílem akce, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 6. 2020, je otevřít diskusi k současnému systému DVPP, jeho možnostem, limitům, výzvám a vizím. Jejím těžištěm budou zkušenosti poskytovatelů i příjemců programů DVPP.

Dovolujeme si Vás pozvat na 23. odborný panel projektu Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem, který se bude konat ve čtvrtek 18. června 2020 od 9.00 do 15.30 hod. v Národním pedagogickém institutu ČR, Novoborská 372/8, Praha 9 – Prosek, budova B. Cílem odborného panelu je otevřít diskusi k současnému systému DVPP, jeho možnostem, limitům, výzvám a vizím.

Prostřednictvím panelistů a dalších účastníků odborného panelu budou nastíněny současné i budoucí možnosti a potřeby školského terénu ve vztahu k DVPP jako nezbytné systémové podpoře profesních kompetencí pedagogických pracovníků. Těžištěm diskuse budou zkušenosti jak poskytovatelů, tak příjemců programů DVPP. Budeme hledat odpovědi na tyto otázky: 

  • Jaká je současná realita DVPP?
  • Jaký způsob či formu podpory v rámci DVPP sborovny a ředitelé preferují? 
  • Co od DVPP očekáváme ve vztahu k připravované strategii vzdělávací politiky do roku 2030? 
  • Jak DVPP ovlivní chystané legislativní změny?

Vaši účast, prosím, potvrďte nejpozději do 5. června 2020.  Přihlášení k účasti  a program akce najdete zde.

PozvánkaharmonogramAPIVAOP DVPP.pdf Stáhnout