Závěrečná konference projektu P-KAP se uskuteční 22. září

Závěrečná konference projektu P-KAP se uskuteční 22. září

Daniela Kramulová

21. 5. 2021 – Konference nabídne ohlédnutí za šesti lety krajského akčního plánování v krajích, středních a vyšších odborných školách i pohled do budoucnosti strategického řízení a plánování ve školách a v územích.

Webové stránky konference jsou spuštěny již nyní!

V dopolední části konference představíme formou příběhů zkušenosti škol s tvorbou a využitím školních akčních plánů, zástupci krajských týmů se podělí o zkušenosti spolupráce v území při tvorbě a implementaci akčních plánů, chybět nebudou ani příspěvky garantů projektu a neméně důležitý příběh datové opory, kterou v rámci projektu zajišťovalo analytické oddělení NPI.

Na budoucnost je zaměřená odpolední panelová diskuse s představiteli odborných institucí, ministerstva školství a krajů. Podrobnosti a představení všech účinkujících najdete na webových stránkách konference P-KAP Příběh krajského akčního plánování.

Konference proběhne v pražském hotelu DUO, v případě nepříznivé epidemiologické situace (která, jak všichni doufáme, nenastane) se uskuteční online a bude streamována z centrálního pracoviště NPI na Senovážném náměstí.