Czech Space Week je tady! Obohatí učitele i žáky

Czech Space Week je tady! Obohatí učitele i žáky

10. 11. 2020 – Zajímavé vzdělávací akce pro všechny, kteří se zajímají o výuku o vesmíru, se konají v rámci Czech Space Week 2020 – největší festival kosmických aktivit v ČR. Až do 14. listopadu můžete sledovat všechny přednášky online z pohodlí kanceláře nebo domova. Chcete se dozvědět třeba o novinkách ve výzkumu Marsu? Nebo vás zajímá, jaká tajemství vesmír skrývá?

Online vysílání pro školy s vesmírnou tematikou bude probíhat každý den až do pátku 14. listopadu vždy v 10:00 a 13:00. Série 35minutových přednášek mohou učitelé využít jako součást výuky. V programu je nabídka pro žáky různých věkových kategorií.

Program je opravdu pestrý. Chcete vědět, jaké jsou nejnovější objevy o Marsu nebo jaké taje skrývá vesmír? Jak vypadá hurikán zblízka a z oběžné dráhy nebo kde se můžete dozvědět nejspolehlivější informace o tom, co je na obloze? Nejen o těchto tématech bude řeč!

Pozvěte své třídy a informujte i vaše kolegy ve školách, přednášky zajímavě doplní výuku technických a přírodovědných předmětů.

Více informací naleznete zde.