Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project

Zveme vás na česko-bavorské setkání učitelů

Akce proběhne v březnu 2024 a bude příležitostí pro školy v Česku a Bavorsku, aby navázaly vzájemné kontakty a dozvěděly se více o přeshraniční spolupráci škol.

Dvoudenní setkání zahrnuje jazykovou animaci a prezentace o rozdílech ve vzdělávání v ČR a Bavorsku. Zazní příklady dobré praxe výměnných projektů, informace k financování a další praktické tipy přímo od organizací, které se tématu věnují.

Akce je určená pro ZŠ a SŠ, které hledají partnerskou školu v Bavorsku.


KDY: 7.–8. března 2024

KDE: na Bavorském zastoupení v Praze, Michalská 12, 110 00 Praha 1Účast je zdarma, počet hostů je ovšem omezen. Pokud máte o účast zájem, přihlaste prosím jednoho zástupce za školu, a to nejpozději do 20. 1. 2024 přes tento odkaz.

Náklady na jedno přenocování (ze 7. na 8. 3. 2024) hradí i zajišťuje pořadatel.

Program bude simultánně tlumočen.

Další aktuality

Vyjádření k informacím zveřejněným dne 29. ledna 2024 v článku na Seznamzpravy.cz

NPI ČR se důsledně ohrazuje proti nepravdivým informacím, které byly zveřejněny na Seznamzpravy.cz v článku Další fáze výuky začala. Místo Přemyslovců bude důležitější výklad.

Číst více

Projekt Podpora kurikulární práce škol vypracoval analýzu dostupných otevřených vzdělávacích zdrojů

Analýza byla provedena s důrazem na saturaci všeobecně vzdělávacích předmětů v mateřských, základních a středních školách.

Číst více

Elektronické přihlášky na SŠ krok za krokem

Tisková zpráva MŠMT: Navýšení počtu přihlášek, prioritní seřazení škol a snazší přístup k informacím o přijetí – to vše přinese digitalizace přijímacího řízení na střední školy.

Číst více

Chci být uvádějícím učitelem: Jak mohu podpořit svého začínajícího kolegu

Připravili jsme vzdělávací programy na téma uvádějícího učitele s nabídkou řady doporučení vycházejících z praxe. Vzdělávání probíhá na krajských pracovištích NPI ČR ve všech krajích.

Číst více

Trh práce podle Cedefopu: Stárnoucí, digitální i zelený

Jaké změny pozorujeme na evropském trhu práce? Zaměstnanost ve veřejných službách a znalostní ekonomice roste, zatímco průmysl a další tradiční odvětví čelí propadu. Stárnutí populace a digitální dovednosti se stávají klíčovými tématy. Pracovní pozice také čím dál více reflektují zelenou transformaci.

Číst více