Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project

Zveme vás na DIGI roadshow pro učitele základních a středních škol

Zajímá vás, kde najít kancelářský balíček? Přijďte si nejen o něm popovídat v úterý 30. ledna na naše krajské pracoviště.

NPI ČR organizuje další DIGI roadshow s cílem podpořit školy při zavádění nové informatiky a digitálních kompetencí.

Pokud vás zajímá, jak efektivně integrovat aplikace takzvaného kancelářského balíčku do výuky matematiky, jazyků, přírodních věd a dalších předmětů, jsme tu právě pro vás. Budeme pátrat po tom, kde a jak učit žáky pracovat s texty, tabulkami, grafikou nebo prezentacemi napříč jednotlivými předměty a obory.

school girl

Akce proběhne prezenčně souběžně na všech krajských pracovištích NPI ČR 30. ledna 2024 od 14 hodin.


Workshopy jsme navrhli tak, abychom vám poskytli konkrétní návody a inspiraci. Kromě toho dáme prostor i vám. Jsme zvědaví na to, s čím se při výuce setkáváte nebo jaké máte zkušenosti s informačními technologiemi i digitálními kompetencemi. Také nás zajímá, s čím se při digitalizaci potýkáte. Poradíme vám, jak uvést věci do pohybu, naši experti jsou navíc připraveni vám zodpovědět každý dotaz a pomohou vám s oblastí, ve které si prozatím příliš nevěříte.


Program

  • 14:00–14:15 Zahájení na krajských pracovištích
  • 14:15–14:45 Zahájení DIGI roadshow
  • 14:45–17:25 Společný program, sdílení příkladů dobré praxe (diskuze účastníků a odborníků na krajském pracovišti)
  • 17:25–18:00 Společný závěr, diskuze


Akce i veškerá podpora projektu jsou zdarma.


EU NPO MSMT

Další aktuality

Vyjádření k informacím zveřejněným dne 29. ledna 2024 v článku na Seznamzpravy.cz

NPI ČR se důsledně ohrazuje proti nepravdivým informacím, které byly zveřejněny na Seznamzpravy.cz v článku Další fáze výuky začala. Místo Přemyslovců bude důležitější výklad.

Číst více

Projekt Podpora kurikulární práce škol vypracoval analýzu dostupných otevřených vzdělávacích zdrojů

Analýza byla provedena s důrazem na saturaci všeobecně vzdělávacích předmětů v mateřských, základních a středních školách.

Číst více

Elektronické přihlášky na SŠ krok za krokem

Tisková zpráva MŠMT: Navýšení počtu přihlášek, prioritní seřazení škol a snazší přístup k informacím o přijetí – to vše přinese digitalizace přijímacího řízení na střední školy.

Číst více

Chci být uvádějícím učitelem: Jak mohu podpořit svého začínajícího kolegu

Připravili jsme vzdělávací programy na téma uvádějícího učitele s nabídkou řady doporučení vycházejících z praxe. Vzdělávání probíhá na krajských pracovištích NPI ČR ve všech krajích.

Číst více

Trh práce podle Cedefopu: Stárnoucí, digitální i zelený

Jaké změny pozorujeme na evropském trhu práce? Zaměstnanost ve veřejných službách a znalostní ekonomice roste, zatímco průmysl a další tradiční odvětví čelí propadu. Stárnutí populace a digitální dovednosti se stávají klíčovými tématy. Pracovní pozice také čím dál více reflektují zelenou transformaci.

Číst více