Mgr. Hana Novotná

Mgr. Hana Novotná

„Statistika nuda je…“ To u nás v Národním pedagogickém institutu ČR neplatí. V rozhovoru jsme vyzpovídali vedoucí Oddělení šetření, analýz a výzkumů Hanu Novotnou, která nám prozradila, jak to s těmi analýzami a výzkumy vlastně je.

Číst více

Mgr. Markéta Beková

Mgr. Markéta Beková

Jsem hodně v kontaktu s lidmi, kteří utvářejí nějaký ekosystém kolem vzdělávání. Pro mou práci je klíčové vědět, jaká témata jsou zrovna aktuální, jakým způsobem jsou řešena a jaké existují platformy, kde se mohou lidé nad těmito tématy reálně potkávat, říká Markéta Beková, která se v NPI stará o síťování a partnerství.

Číst více

Mgr. Andrea Cibulková, MBA

Mgr. Andrea Cibulková, MBA

Andrea v NPI ČR vede odbor „Podpora žáků, poradenství a společné vzdělávání“, který v souladu s vizí MŠMT podporuje školy k utváření podmínek pro maximální naplnění potenciálu každého dítěte, žáka i studenta.

Číst více

Mgr. Tereza Halouzková, MBA

Mgr. Tereza Halouzková, MBA

Již několik let u nás působí jako vedoucí projektové kanceláře pro řízení projektů ESIF. Je zapojená také v projektu P-AP jako odborná garantka a konzultantka či jako expertka v projektu EQAVET, který je zaměřen na kvalitu odborného vzdělávání. Zkrátka, v NPI ČR platí jasná rovnice: projektové řízení = Tereza Halouzková.

Číst více

Nejlepší kasina v České republice Ice Casino - osobní přístup ke klientovi! immediate bitwave Library zlib project z-library zlibrary project