Mgr. Andrea Cibulková, MBA

Mgr. Andrea Cibulková, MBA

Andrea v NPI ČR vede odbor „Podpora žáků, poradenství a společné vzdělávání“, který v souladu s vizí MŠMT podporuje školy k utváření podmínek pro maximální naplnění potenciálu každého dítěte, žáka i studenta.

Číst více

Mgr. Tereza Halouzková, MBA

Mgr. Tereza Halouzková, MBA

Již několik let u nás působí jako vedoucí projektové kanceláře pro řízení projektů ESIF. Je zapojená také v projektu P-AP jako odborná garantka a konzultantka či jako expertka v projektu EQAVET, který je zaměřen na kvalitu odborného vzdělávání. Zkrátka, v NPI ČR platí jasná rovnice: projektové řízení = Tereza Halouzková.

Číst více

Mgr. Richard Veleta, Ph.D.

Mgr. Richard Veleta, Ph.D.

Nejvíc si užívám spolupráci s odborníky z terénu. Jsou to často jedničky ve svém oboru, zajímaví lidé, inspirativní, podnikaví a otevření. Pro vznik kvalitních standardů NSK je zásadní, aby nám řekli, co má profesionál umět dělat a co má znát,“ říká o své práci Mgr. Richard Veleta, Ph.D., manažer tvorby standardů Národní soustavy kvalifikací.

Číst více

PaedDr. Markéta Pastorová

PaedDr. Markéta Pastorová

Chodit po světě jako učitel znamená, že to nejlepší ze sebe dáváte druhým a umožňujete jim, aby šli v přemýšlení dál než vy… že se člověk těší na to, až jeho žáci budou lepší než on,“ říká o učitelské profesi Markéta Pastorová, garantka vzdělávací oblasti Umění a kultura a vedoucí oddělení všeobecně vzdělávacích předmětů NPI ČR.

Číst více